reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bolesne ruchy dziecka podczas ciąży

no rzeczywiście ciosy w pęcherz nie są przyjemne :/ parę razy już dostałam i za każdym razem czuję się jakby nagle na chwilę strasznie zachciało mi się sikać ;)

p.s. dziś przyglądałam się brzuchowi i jak mocniej kopie to widać jak się skóra rusza ;)
 
reklama
no rzeczywiście ciosy w pęcherz nie są przyjemne :/ parę razy już dostałam i za każdym razem czuję się jakby nagle na chwilę strasznie zachciało mi się sikać ;)

p.s. dziś przyglądałam się brzuchowi i jak mocniej kopie to widać jak się skóra rusza ;)

Ok 30 tyg to dopiero jest zabawa. Dzieć ma mniej miejsca i więcej się rozciąga, naciąga, przeciąga... Fajnie to wyglada. Nawet nagrałam krótki filmik, potem pokażę w przyszłości mojemu dziecku co też wyprawiało w brzuchu.
 
Kochane wy tez macie takie dziwne uczucie jakby Malenstwa was kopaly w odbyt ale od srodka?? przeszkadza mi to uczucie :(...

dzisiaj Mala trafiala sobie tak jakby w szyjke macicy i to do przyjemnosci tez nie nalezy - zwlaszcza jak jestes obslugiwana na kasie w markecie i co chwile strezlasz przykre miny :D:D:D:D:D...
 
o kurde, zaczynam sie bać..poki co dokuczaja mi tylko cholerne wzdecia, zaparcia, bekanie i lekkie bole podbrzusza, a juz mam tego troche dosc. z drugiej strony sa to oznaki ze dzidzius tam jest, i u Was w koncu tez ;-)
 
Kochane wy tez macie takie dziwne uczucie jakby Malenstwa was kopaly w odbyt ale od srodka?? przeszkadza mi to uczucie :(...

dzisiaj Mala trafiala sobie tak jakby w szyjke macicy i to do przyjemnosci tez nie nalezy - zwlaszcza jak jestes obslugiwana na kasie w markecie i co chwile strezlasz przykre miny :D:D:D:D:D...

:tak:Szczególnie teraz jak się rozpycha, to z przodu wypina dupkę i wyskakuje mi gula a zapiera się właśnie gdzieś tam o tył ;-) Czasami mam wrażenie właśnie jakby sobie grzebała w szyjce ;-) Przemieszczam się wtedy, żeby odwrócić jej uwagę ;-)
 
o kurde, zaczynam sie bać..poki co dokuczaja mi tylko cholerne wzdecia, zaparcia, bekanie i lekkie bole podbrzusza, a juz mam tego troche dosc. z drugiej strony sa to oznaki ze dzidzius tam jest, i u Was w koncu tez ;-)

Nie ma czego! Ruchy dziecka w brzuchu to jak na razie najwspanialsza rzecz jakiej doświadczyłam w życiu! Czy bolesne czy nie, och kop mnie mała kop!!;-);-);-)
 
Hej :) Co do kopniaczkó, w pierwszej ciąży nie narzekałam, bo synek nie dał za bardzo popalić, a przynajmniej nie bolało, a teraz moja córcia w brzuszku daje mi nie złe kopniaki :) Czasami to aż zegnę się w pół. Syn natoimast teraz jest bardzo ruchliwy i nie usiedzi w miejscu, mam nadzieję, że córcia będize spokojniejsza :)
 
reklama
ja jestestem w 28 tyg ciazy i mj maly Tomus kopie prawie non stop ( z malymi przerwami) teraz tez kopie gdzies pod zebra i te kopniaczki sa bolesne.....ja juz sie zdazylam do nich przyzwyczaic:) ale bolesne kopniaczki to dobry znak ze dzidzia ma duzo sily i energi:)tak mowi moja gin... pozdrawiam serdecznie
 
Do góry