reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bolesne ruchy dziecka podczas ciąży

oj potrafia zabolec te kopniaczki....:-)
teraz to w dole brzucha najbardziej mnie boli....to nie jest zbyt przyjemne czasem....ale najbardziej mnie pobolewa jak mały sie obraca ...przekreca.....jezusku wtedy dopiero jest szal:cool2:
 
reklama
witam wszystkie mamy ja jestem juz w 35 tyg :D i moj synek wie ze mamuski sie nie kopie ale za to jak sie czasem ulozy mi pod zebrami to czasem ruszyc sie nie moge..albo jak sie przeturla z jednego boku na drugi. czasem go posmyram po wystajacej pupce zeby zmienil pozycje ale gdzie tam jemu jest wygodnie i ma wszystko w nosie hehe ;p bedzie brakowalo tych harcow jak sie maluch urodzi wtedy da nam dopiero popalic hehe :)jak to jest z wymiotami w tym tyg ciazy?? ostatnio caly czas wymiotuje :(( czy to final przed wczesny sie zbliza??

Twoje dziecię też pupke wypina?:-) Moje ma to samo....
A co do wymiotów, to rzeczywiscie czytałam, że zblizający poród moze się tak właśnie objawiać. Skonsultuj się z lekarzem koniecznie!
 
huh czego on nie wypina hoho czasem pokaze barczek czasem bioderko ale pupka to standard :D a wygniatanie i mietlenie moich wnetrznosci to cudowna zabawa dla mojego synka :F

To moze stąd te wymioty? Bo Ci dziecię żołądek ścisnęło ;-)
A moja mam wrażenie to bardzo lubi jak się ją energicznie po tej pupce pogładzi. Bo rączki ma gdzieś w okolicy moich pachwin i jak ją tak po pupce pogładzę to ona zaczyna rączkami ruszać i smera mnie tam delikatnie :-)
 
kurczę a ja ciągle w pęcherz obrywam :/ może mam pęcherz w jakimś wybitnie dobrym do kopania miejscu (nie mam jednej nerki i trochę wtedy w brzuchu wszystko poprzesuwane inaczej niż u normalnych ludzi) ;)
 
kurczę a ja ciągle w pęcherz obrywam :/ może mam pęcherz w jakimś wybitnie dobrym do kopania miejscu (nie mam jednej nerki i trochę wtedy w brzuchu wszystko poprzesuwane inaczej niż u normalnych ludzi) ;)

Nie przejmuj się, ja też!! Choc mam 2 nerki, a przynajmniej nic mi nie wiadomo zebym jednej nie miala...:-)
Kochane moje dziecię. Chyba sobie szybko zrobię następne, żeby mnie tak smerało :-D
 
mój to kopie mnie w cipcie tak jakby a to nie przyjemne tak jakby chciał sobie otworzyc i wyjsc wrazenie takie jakby zaraz miała wyjsc tamtedy reka hehehehe
 
Nie ma czego! Ruchy dziecka w brzuchu to jak na razie najwspanialsza rzecz jakiej doświadczyłam w życiu! Czy bolesne czy nie, och kop mnie mała kop!!;-);-);-)

no masz racje to jest chyba w tym wszystkim najlepsze...
czasami daje popalić, ale ile z tego radości :)
dziwny kształt brzucha... aż niewiarygodne...
wystające stópki hehe:-D
 
witam wszystkie mamy ja jestem juz w 35 tyg :D i moj synek wie ze mamuski sie nie kopie ale za to jak sie czasem ulozy mi pod zebrami to czasem ruszyc sie nie moge..albo jak sie przeturla z jednego boku na drugi. czasem go posmyram po wystajacej pupce zeby zmienil pozycje ale gdzie tam jemu jest wygodnie i ma wszystko w nosie hehe ;p bedzie brakowalo tych harcow jak sie maluch urodzi wtedy da nam dopiero popalic hehe :)jak to jest z wymiotami w tym tyg ciazy?? ostatnio caly czas wymiotuje :(( czy to final przed wczesny sie zbliza??


ja jestem w 36 tyg. mały daje znaki o sobie... kopie, kopie i ciągle kopie, wypina się i tak w kółko. Upodobał sobie prawy bok już od samego początku :) i tak zostanie chyba do końca... wypina te swoje małe stópki ;-) a najbardziej mnie rozśmiesza jak leżymy sobie z narzeczonym i chcemy się trochę poprzytulać to wtedy mały nie daje spokoju wjeżdza mi nogami pod żebra, robi to specjalnie :-p bo tak to nigdy nie kpie po żebrach, ani nic. tylko zawsze wtedy gdy się przytulamy... no i koniec przytulania.
 
reklama
To moze stąd te wymioty? Bo Ci dziecię żołądek ścisnęło ;-)
A moja mam wrażenie to bardzo lubi jak się ją energicznie po tej pupce pogładzi. Bo rączki ma gdzieś w okolicy moich pachwin i jak ją tak po pupce pogładzę to ona zaczyna rączkami ruszać i smera mnie tam delikatnie :-)


u mnie to "mały" ma łaskotki na stópkach... gdy mi wypina stópkę to go smyram... wtedy on ucieka, ale po chwila jak zasadzi kopniakiem to (...) szkoda gadać :p:p haha
a napisałam "mały" bo jeszcze dokładnie nie wiem... już miałam 4 USG i lekarze twierdzą ze nie widać... ;/ w sumie nastawiłam się na chłopca :)
 
Do góry