reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszek PO CIĄZY!

Witam serdecznie ;-) Od dwóch miesięcy jestem mamą cieszę sie malenstwem ale zaczyna sie etap walki o dawna figure;-)w zwiazku z tym mam pytanie -Jaki pas po porodzie najlepiej stosowac aby skóra szybciej sie obkurczyła na brzuchu -nie wspomne o rozstepach:-(.Moze stosowałyscie i wiecie juz co jest godne polecenia?Majtki uciskowe,gorset?Wybór jest spory ale nie wiem co na prawde jest wygodne i porządne.
POZDRAWIAM
Najlepiej to ćwiczyć. Nie masz czasu sama - to ćwicz bawiąc się z maluszkiem. Żadne pasy czy kremy nie wzmocnią wam mięści, poprawią ukrwienia i odżywienia skóry, nie spalą tłuszczyku tak jak dobrane ćwiczenia.
Zamiast wydawać pieniądze na róznorakie specyfiki, jaeśli nie macie pomysłu na ćwiczenia, lub się na tym nie znacie, lepiej kupić książkę z ćwiczeniami dla młodych mam.
Polecam - fizjoterapeutka:tak:
 
reklama
Ja zakupilam juz sobie specjalny pas na brzuszek(wyprubowany przez kolezanke)a po porodzie mam zamiar cwiczyc przede wszystkim brzuszki Moj mis kupil mi tez takie kolko do ksztaltowania talii Mam nadzieje ze moj brzuszek po porodzie szybko wroci do dawnego wygladu
glitteryourway-72212e17.gif
 
Ostatnia edycja:
zgadzam sie ćwiczenia..lub to szczęście że sam po czasie sie zgubi przy natłoku spraw i obowiązów...
jak dla mnie pas Teresy był wybawieniem w chodzeniu po CC..i dla mnie on do tego służy....i tez położna kazała mi go kupić właśnie po to....
a ćwiczyć po CC za szybko nie można..
i fakt często czasu nie ma..jęlsi dziecko..chce się wciąż wtulać w mamusie;-)
 
reklama
ja polecam Pharmaceris, poporodowy balsam ujedrniajacy, fakt koszt wiekszy niz dax bo okolo 40 zl ale ja jestem bardzo zadowolona. Nie stosowalam go na rozstepy bo tych cale szczescie nie mialam ( poza jednym malo widocznym) ale mialam taka dziwna skore,cos jakby pomarszczona i jakby mi sie celulitis zrobil:baffled: stosowalam ten krem praktycznie od kilku dni po porodzie, dwa razy dziennie i po miesiacu skora super :tak: czas tez pewnie zrobil swoje ale mysle ze balsam tez pomogl.
Co do Dax to stosowalam podczas ciazy + oliwka i efekt jak wyzej napisalam jeden rozstep i w dodatku juz go pawie nie widac :tak:wiec tez jest dobry :tak:
 
Do góry