reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszek PO CIĄZY!

madzia81

Aktywna w BB
Dołączył(a)
25 Kwiecień 2007
Postów
86
Witam serdecznie ;-) Od dwóch miesięcy jestem mamą cieszę sie malenstwem ale zaczyna sie etap walki o dawna figure;-)w zwiazku z tym mam pytanie -Jaki pas po porodzie najlepiej stosowac aby skóra szybciej sie obkurczyła na brzuchu -nie wspomne o rozstepach:-(.Moze stosowałyscie i wiecie juz co jest godne polecenia?Majtki uciskowe,gorset?Wybór jest spory ale nie wiem co na prawde jest wygodne i porządne.
POZDRAWIAM
 
reklama
Hej
Ja po porodzie używałam poporodowy pas wyszczuplający Pani Teresa Medica, można go kupić w aptece. Dodatkowo smarowła się Vichy Liposculpture Lipostretch Ujędrniający krem modelujący. Udało mi się odzyskać brzuszek z przed ciąży:tak:. Obecnie jestem w drugiej ciąży w 35 tyg. i też zamierzam urzywać pas poporodowy i chcę wypróbować Mustela 9 miesięcy poporodowy regeneracyjny żel.
 
Używałam pani Teresy przez tydzień, potem poszedł w kąt.. a po pół roku, może trochę więcej, brzuszek sam z siebie zrobił się płaski jak przed ciążą, co wydawało się niemożliwe :tak: Może ten pas przyspiesza gubienie brzuszka, nie wiem, bo dla mnie to tylko męczarnia była a efekty tak czy siak się pojawiły same
 
Ja też używałam tego pasa i ciężko mi było nosić go latem bo mały urodził się w czerwcu ale dałam rade zresztą mąż krzyczał na mnie że kupiłam i nie nakładam pamiętaj tylko że taki pas nosi się tylko wtedy gdy jesteś w ruchu nie można w nim spać . Ja byłam zadowolona nie smarowałam się niczym , ale teraz jestem w 29 tyg i zamierzam znów go używać i może dojdzie do tego jakiś krem tak jak dziewczyny używały .Wydaje mi się że to fajna sprawa bo ładnie obkurcza brzuszek ,ja np dzięki niemu zmieściłam się w spodnie na chrzciny synka .:-)
 
Te wszytki pasy, majtki wyszczuplające to pic na wodę.....................one działają tak jak gips.......rozleniwiają mieśnie...............i po porodzie naturalnym stosujemy po 6 tygodniach a po cesarce po 8.
Móiwła mi o tym moja profesor z fizykoterapii i rechabiltantka w szkole, rodzenia

Juz lepsze sa cwiczenai brzuszkow:tak::tak:a n rozstepy nie ma jeszcze cudownego kosmetyku...niestety:no:
 
Ja po porodzie naturalnym założyłam pas po 6 dniach !! Jak bym czekała do 6 tygodni to by na pewno nic z tego nie było. A bez ćwiczeń też nie ma co liczyć na cuda. I brzuszek super, a teraz rośnie od nowa :-)
 
Ja chyba też spróbuję z takim pasem tylko któraś z dziewczyn już pytała...ile to kosztuje??
 
reklama
ja po pierwszej ciąży stosowałam pas pani Teresy ale niewygodny i latem to normalnie ugotować się można :tak: a teraz kupiłam takie super gatki wyszczuplające i jestem bardzo zadowolona ,wygodne :tak::-)
 
Do góry