reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarskie cięcie! i wszystko co z nim związane

reklama
Noel- to już taka psychika kobieca, ja zawsze miałam mało w talii, jako nastka 59 później miałam tak 64 przed pierwszym porodem, po pierwszym cc, jak brałam ślub to w talii miałam 69 i byłam bardzo zadowolona, chodziłam na siłownię i szybko zeszło, wiem, że to drugie cc i to rok po roku, na cud nie liczę, ale wkurzam się jak coś zjem i nagle mam brzuch jak w 3 m-cu ciąży.
Ja jestem na 6 weidera też gdzieś w połowie na 24 dniu, narazie daję radę, ale ciężko jest im więcej dokładam, jeszcze skaczę na skakance, na razie to uda mi się umięśniły i mocniej cellulit widać. Oby do lata lekko mi zeszło w pasie, teraz mam 78 cm, i odkąd robię to ani cm mi nie ubył :)

Bobomama- to będziesz 3 m-ce po porodzie gdzieś, ja wtedy zaczęłam ćwiczyć na Orbitreku, bałam się brzuszki robić, byłam u Gina i po 4 m-cu jak mi sprawdzał szwy powiedział,, że się dobrze zagoiły i mogę robić lekkie brzuszki bez obciążenia i z umiarem
 
Bo dostałam bardzo ladny prezent od szpitala.Żle wstrzyknięty zastrzyk z żelaza.Od połowy dupy do pachwiny jest masakra... i na wysokości jak sie kończą spodnie (nie wiem jakim cudem jak miałam w tyłek zastrzyki) Oni wogóle je zle robili bo dawali cały czas tylko w 1 iejsce żeby sladu nie zostało(a własnie ze przez to ze dawali w 1 miejsce to coś tam pękło i reakcja zaszła z żelazem)


Uploaded with ImageShack.us




rok czasu juz to mam.A oni zamast coś poradzić(te pielegniary) to mi powiedzialy"nie martw się tym bo to do końca życia nie zejdzie bo to ŻELAZO" i faktycznie.Dermatolog tez juz mi nawet kremów nie daje bo powiedział ze nie ma sensu bo to jest zbyt rozległe zeby chociaz to rozjasnić.Że się nie da jak zelazo poszło w skóre
 
Ostatnia edycja:
Witam.
Ja pół roku temu miałam cesarskie cięcie to moja pierwsza ciąża.6 tygodni po porodzie byłam u gina i powiedział że wszystko wskazuje na to że jest ok.wczoraj znowu byłam bo często bolą mnie jajniki(przed porodem nigdy mnie nie bolały)zrobił mi usg dowcipne i powiedział że z jajnikami jest dobrz ale okazało się że wewnętrzna rana po cięciu jeszcze nie do końca zagojona i kazał uważć,niedzwigać no i przepisał mi tabletki antykoncepcyjne.powiedział też że nawet rany do 2 lat mogą się goić.po cesarce czułam się dobrze, bóle mineły po 2 tygodniach i wogóle nawet nie widac mi brzucha mam taki sam jaki był zanim zaszłam w ciąże.
 
Pysia, współczuję :(

Ja mam brzuch jak w 5 mcy, jak wciągnę ( co robię rzadko z lenistwa) to jak w 3. Mam w pasie za dużo, 85cm, a jeszcze 4 lata temu miałam ok 65. Mój błąd to lenistwo, za dużo jem słodyczy i nie chce mi się ćiwczyć. Pobiegałabym ale nie mam z kim, samej sie nie chce, aerobik mnie znudził po 2 mcach i nic nie schudłam, vacu well to samo i 500gr mniej w ciągu miesiąca czyli tyle co nic. Nie mam silnej woli, lubię jeść, tzn nie obżeram się jak prosię, ale lubię no frytki czy jakieś ciasto upiec. Dlatego wiem, że anoreksja mi nie grozi, ale niestety otyłość już tak ;/
 
ja teraz strasznie tyje.W ciazy odrazu zrzuciłam wszystko.a teraz nie mam czasu na jedzenie bo latam za małym wiec jem chleb chelb chleb bułki chleb bułki pierogi.I rpzytylam od tych buł 5 kilo w ostanim czasie
 
reklama
Pysia- to ci napaskudzili, a dowiadywałaś się u jakiegoś chirurga estetyka czy coś się da zrobić, może naczyniowiec. Może inny dermatolog, moja koleżanka jest kosmetyczką i nawet rozstępy można usunąć, wiadomo to kosztuje, ale na bank jest jakieś rozwiązanie. Powinni ci zapłacić odszkodowanie.

Ja małego teraz odstawiam od piersi i mi się nie chce już tak jeść, czasem czegoś brakuje w organizmie. Ja akurat nie jem dużo, jem często ale małe porcje, nawet nie jem tłusto, bo mam hemoroidy i pękniętą śluzówkę odbytu i muszę uważać co jem. A i tak mi waga mało co drgnie. trzeba być cierpliwym, a to nie lada sztuka.
 
Do góry