Strona 1 z 13 1 2 6 11 ... OstatniOstatni
1. do 10. z 127
Drzewko podziękowań4Podziękowań

Temat: chusty do noszenia dzieci

  1. #1
    Fan(ka) Avatar góralka
    Zarejestrowany
    04-2006
    Postów
    727

    Domyślnie chusty do noszenia dzieci

    proszę o opinie na temat chust, szczególnie jeśli możecie polecić konkretną firmę i model, zastanawiam się czy "hamalu" firmy bebelulu jest warta swojej ceny, dziękuję i pozdrawiam


  2. #2
    Wdrożona(y) Avatar isia_
    Zarejestrowany
    11-2005
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: chusty do noszenia dzieci

    Ja słyszalam od koleżanki, która korzysta z chusty, że to rewelacja. Sama tez planuję zakup.A podobno nic tańszego się znajdzie. Z kursu dotyczącego rozwoju małych dzieci wiem, że np. nosidełko jest niewskazane dopóki dziecko nie siedzi samodzielnie bez podparcia z w miare prostymi pleckami. A to moze nastąpic dopiero w 6-8 miesiącu. I do tego czasu tylko chusta (o ile oczywiście chcesz nosić tak dzidziusia) bo inaczej nosidelko moze zaszkodzić kręgosłupowi.Pozdrawiam!

  3. #3
    Fan(ka) Avatar góralka
    Zarejestrowany
    04-2006
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: chusty do noszenia dzieci

    Isia dziękuję za odpowiedź. O nosidełku nawet nie myślałam, chusta ma tyle zalet aż dziwi, że w Polsce jest tak mało popularna. Oczywiście, w porównaniu z ceną wóżków czy nosidełek jest to najtańszy zakup, jednak zastanawiam się, czy te droższe są lepsze. Rozpiętość cenowa jest spora, a dostępnych jest wiele modeli chust.

  4. #4
    Wdrożona(y) Avatar isia_
    Zarejestrowany
    11-2005
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: chusty do noszenia dzieci

    Góralka, gdybyś miala jakies namiary na inne modele, firmy produkujące chusty, bo ja mam tylko na te bebelulu, to będę wdzięczna za jakiś link:)

  5. #5

  6. #6
    Wdrożona(y) Avatar isia_
    Zarejestrowany
    11-2005
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: chusty do noszenia dzieci

    Dzięki:)

  7. #7
    MAJOWA MAMA 2006 Avatar LILITH
    Zarejestrowany
    05-2005
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    9 286

    Domyślnie Odp: chusty do noszenia dzieci

    o chustach byla juz mowa w polecam odradzam! Ja nie polecam firmy bebelu bo to worki . my mamy red Castle i Judith ja uwielbia.
    tu jest link:
    http://www.babyboom.pl/forum/index.p...ic,8266.0.html




    Aniołek 04.2004 [ 8tc ]

  8. #8
    Fan(ka) Avatar góralka
    Zarejestrowany
    04-2006
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: chusty do noszenia dzieci

    Lilith bardzo dziękuję za opinię, gdybyś mogła mnie jeszcze oświecić, czy te chusty są dostępne w sklepach z art. dla dzieci, czy też można je kupić wyłącznie przez internet? Ciekawi mnie jak ten materiał wygląda po kilku miesiącach użytkownia, w ofercie są pastelowe kolory i obawiam się, czy częste pranie nie "zeszmaca" ich.

  9. #9
    MAJOWA MAMA 2006 Avatar LILITH
    Zarejestrowany
    05-2005
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    9 286

    Domyślnie Odp: chusty do noszenia dzieci

    jak tam pisalam to kupilam w zwyklym sklepie! tylko 10 zl drozej niz w necie!i bylam w wielkim szoku bo u nas w Bielsku to nic niema:) Wiesz material wyglada bardzo pozadnie ja pralam go juz 5 razy i nic sie nie zmienilo nie wyblakl tez od slonca.Niewiem czy widzialas ale tam byl tez link do majowek ze zdjeciami jak w tym wygladam.Jestem zadowona bardzo nic nie wisi nie czuje ciezaru dziecka i nie musze az tak podtrzymywac druga reka jak te z bebelu.No ale kazdy ma swoj gust i kazdemu podoba sie co innego! Aha no i niestety cena nie jest juz tak przystepna jak w tych co linki tu widzialam...ale tez wykonanie ich na tych zdjeciach super niebylo!
    Zastanow sie tez z jakiego chcesz materialu bo moze wolisz taka cienka?




    Aniołek 04.2004 [ 8tc ]

  10. #10
    Fan(ka) Avatar góralka
    Zarejestrowany
    04-2006
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: chusty do noszenia dzieci

    Lilith, jesteś nieoceniona. Zdjątka widziałam, są cudne, tylko tak "na oko" ten materiał wydaje mi się cienki. Ja od początku chcę lnianą, stąd mój główny dylemat, bo z tego co zauważyłam to tylko bebelulu w serii hamalu są z tego materiału. Najchętniej uszyłabym taką chustę sama, ale zdaję sobie sprawę, że potrzebny jest profesjonalny szablon. Gdybym miała możliwość obejrzeć "na żywca" choć jedną chustę to wiedziałabym, czy jestem w stanie zrobić ją sama. A co do podtrzymywania to bebelulu ma chusty pod nazwą lulu, które mają wszyte usztywnienie-poduszeczkę, najlepiej nadają sie dla najmłodszych dzieci, choć jak wszystkie ich chusty można użytkować od pierwszego dnia życia do 12 kg. Pozdrawiam, ps. ja z podhala, więc stosunkowo niedaleko od bielska, ale też tu nic nie ma, liczyłam na zakopane, ale ciemnogród taki sam jak nowy targ ;)

Strona 1 z 13 1 2 6 11 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Co Jak i Gdzie - IMPREZY ZIELONA GÓRA
    By Nimrodel in forum Zielona Góra
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni Post / Autor: 12-04-2011, 11:51
  2. Chusty, noszenie
    By magdalena25 in forum Dzieci urodzone w maju 2008
    Odpowiedzi: 175
    Ostatni Post / Autor: 26-06-2009, 12:50
  3. chusty do noszenia
    By kanga_aga in forum Polecam - Odradzam
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni Post / Autor: 5-05-2008, 14:51

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •