reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

A jeszcze w sprawie psów i kur - mój pies łapie i nosi w mordzie. Na żądanie puszcza. Drób przy tym żadnego uszczerbku nie doznaje. Co gorsza - przynosi jeże. Zbiera je w ogrodzie , przynosi do domu i kładzie na kanapie.
 
reklama
Jakie Wy aktywne dzisiejszego wieczoru :szok:

A mnie głowa boli cały dzień i pisać mi się nie chce.

Dziewczyna powinna mieć czkawkę i chyba nadrabia pisaniem aby status się jej zmienił.

Katrina - rozwaliłaś mnie :-D

Kłaczku - śledzie Karolkowi ? Też mnie rozwaliłaś :-D

Majuska - budź Packę ! Wymęcz ją to może ona przestanie męczyć Ciebie ;-)

Olena - pytałaś czy Julka jeszcze "to" robi. Tak robi. Jest coraz gorzej bo ma te jazdy juz w wózku na spacerach. Koszmar to jest dla mnie. Nie mogę jej zostawić samej bo od razu zaczyna. Gdy się przy niej jest i odwraca jej uwagę -odpuszcza.
 
Zoyka mój Kubutek już śledzia spróbował i nader mu odpowiadał ten smak, takie lajtowe w oleju małe ciut.
Katrina każdą rozwaliła :-D
Flo ale że jak - on tymi kurami aportuje ?
 
Misia - no tak jakby. On pasterski jest. Kura ma być u siebie, jak przelezie do nas to ją trzeba złapać i odnieść na miejsce. Jeże też się nie powinny rozłazić chaotycznie, mają siedzieć na kanapie w rządku...
 
Flo to koniecznie róbcie Maxa Bis :-D będziesz miała niańke zdecydowanie lepszą od mej pani mirki :-D a dzieci będą karnie między jeżami albo w zagrodzie.
 
Dzięki dziewczynki.... chyba mi się wraca poczucie humoru. Ostatnio jakoś mi tak nie do śmiechu było i w zasadzie bez powodu.

Powiedzcie mi jak długo po porodzie miałyście jeszcze huśtawkę hormonalną????
Ja już nie mam skoków nastrojów (albo miewam, ale rzadko), natomiast jest mi cały czas gorąco i strasznie się pocę. W nocy to jestem mokrutka - głównie "przedziałek" z przodu mi się poci - OKROPNOŚĆ!! No i zaczęły mi się włosy sypać, nie strasznie, ale gubię się..

Flo - ja miałam to samo. Pijam drinka okazjonalnie, a pod koniec ciąży tak mi się już jakiś %, a tu jak na złość na moje urodzinki (miesiąc przed rozwiązaniem) mój Boss przyniósł mi litrowego Baileys-a... no myślałam, że mi język do d...y ucieknie. I wiecie - teraz się Wam przyznam - przed końcem ciąży tak musiałam dzioba w tym umoczyć!!!
 
Witajcie kochane

Misia , Majuska , Aniu

dziekuje wam bardzo mamuski wy wiecie i ja wiem za co jestescie kochane i dzieki wam rano wstałam bardziej zadowolona , ze tez sa tacy ludzie jak wy o ogromnych sercu , pomagaja bezinteresownie , ciesze sie ze was mam całuje i pozdrawiam

reste mamusiek i maluszków tez pozdrawiam
 
Łomatkobosko, dziewczyny, ale się pośmialam - dobry początek dnia :)
Misiu, Kubus już taki dorosły... Przystojniaczek z niego :)
Majus, z Żaba Szerokoustna cudna, nie wygląda na taka co to w kość potrafo dać. No ale pozory mylę co?
Ollena, Mia księżniczka :) A jaka fryzura :)
Zoyka, ale piękność Ci rośnie :)
Katrina super dzieciaczki
Aniu i Wandeczka śliczna, i nie martw sie, bo nie wygląda na niejadka
Kurczę, mam nadzieje, że żadnego zdjęcia nie pominęłam, widziałam wszystkie tylko czy napisałam...
W każdym razie wszystkie dzieciaczki superowe a moje pokażę może we środę - bo jedziemy do wtorku do mojej babci na wieś głuchą no i netu nie będzie za to może jakąś ładną fotką na łonie natury pstrykną.

Potem postaram się jeszcze odezwać a na razie na kawke zapraszam
 
Dzień dobry
Marzenka i tak ma być, z optymizmem w każdy kolejny dzień a my od tego jestesmy by podnosić na duchu :-D
Florka masz niesamowitego psa... mój jeża raz próbował ale stwierdził że jest niejadalny, tak samo niedobre są motylki i ćmy:-D Myszy mi znosił, bo on przynosi się pochwalić zdobyczą... kury wie, że nie wolno dlatego porzucił ją pod gruszą ale jakaś osa albo inny trzmiel.... :))
Katrina z hormonami różnie, mnie w ogóle nie szalały i zyłam sobie radośnie cały czas a włosy podobno po chłopakach strasznie lecą. Poza tym przyznam się iż w ciąży popijałam czasami czerwone winko, normalnie mi jęzor uciekał :)))
Basiu czekamy na zdjęcia, jesteś opóźniona w pokazywaniu Karolinki :-D

Kawa.... :-D
 
reklama
he, he...to się porobiło, powody edycji dorównują swoją treścią postom:-D

Od 5.30 hulamy..no ale co zrobić..trudno...chciałam dziecko to mam, kto ma pszczoły ten ma miód, kto ma dzieci ten ma smród i notoryczny brak snu:-D

Mam dziś jechac z Paćką do neurologa, tak dla zasady, kontynuowac to zaczęliśmy pół roku temu, nie chce mi się strasznie, bo to w centrum, brak parkingu, korki....no ale cóż pojade szukać kwadratowych jaj:sorry2:

No i wyszło teraz...alkoholiczki na 40tkach same:-D

Basiu nie podarujemy tych fot Karolci!!!!

Marzenko uśmiech od ucha do ucha i tylko o pozytywnych stronach życia myślimy, jak by Cię gdzieś na "boki" ściagało i jakieś smutki Cie nachodziły , to dawaj tutaj do nas:tak:Od wczoraj masz zwrot o 180 stopni i już tylko do przodu, tak trzymaj!!!!!

Dziewczyny zastanawioam sie nad takim regalikiem do salonu, co Wy na to??:-p
stylowi_pl_ksiazka_poleczka-p_443138.jpg

MIłego dzionka, lecę bo Godzilla już wyje:baffled:
 
Do góry