reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Misia ja nie słucham opinii, ile ludzi tyle opinii, ja słyszałam jak wiadra pomyj były wylewane na taką np.Amicę, ale też peany na jej cześć, i tak z każdą praktycznie firmą;-) jak ma ci się spierdzielić to ci się spierdzieli, znam babke która zaszalała z Miele i jej się zepsuło:-)...podobnie jest z autami;-), spróbuj popytać znajomych, mechaników, jakie auto poleciliby Ci , bo chcesz kupić, po kilku rozmowach rozboli Cię głowa, zaręczam:tak:, najpopularniejszym hasłem jest, że nie kupuje sie aut na F - czyli Fiatów i francuskich:tak:...firmowe miałam 10 lat Punto-całkiem spoko, a teraz mam cytrynę i nie narzekam, lubię tą moją dryndę:-D
 
reklama
W tej chwili najlepsza firma to hoover i bosh, jeszcze ich w Polsce nie składają i dlatego.. cała reszta nadaje się na złom. Mówię jako osobista baba faceta od napraw serwisowych różnych sprzętów. Auta cóż... przebranżowił się więc jakby to powiedzieć :-) lepiej kupić rower :))) Oglądam się na ulicy za ładnym BMW i co słysze: turbiny do wymiany po 10 tys :))) więc rzucam się na Audi: zawory klepią, zrezygnowana patrzę na Forda Mondeo: silnik diesla? wyrzuć od razu auto do Odry...
Czasami mam ochotę wyć, ale co ja poradzę że ten mój przełazi z branzy do branży i wszędzie wciska swój brzydki nos elektronika...:-)
 
Majuska masz rację :-D Jak kupowałam ostatnio pralkę i lodówkę to się oczytałam opytałam i po rozmowie z 3 panami ze sklepu AGD powiedziałam: interesuje mnie pralka płytka i lodówka 55 cm szeroka :-D i już... miałam przeznaczone na pralkę 2500 a za pralkę i lodówkę daliśmy 1900 zł :-D i działają a mej teściowej lodóweczka za 3 tysie już była naprawiana ze znanej niemieckiej firmy na Be :-D bo ona czegoś takiego jak MY BY NIGDY NIE KUPIŁA :-D.
I tu się Anko De mylisz :-D teściowa ma wymienionę rpzez Ciebie lodóweczkę no i buba :-p
 
Dobry wieczór,

Dzisiaj karmiłam Julę schematowo. O 7 mleko, o 10 kaszka mleczno-ryżowa, o 14 obiadek (jarzynki z jagnięcinką i do picia woda zabarwiona herbatką) , o 16 deserek (jabłuszka z jagodami ). Potem dałam do spróbowania słoiczek z Hippa (kaszka manna z biszkoptami) i teraz przed snem mleko. Jadła za każdym razem. Na obiadek Z hippa robiła błagalna minkę bo Hippa nie lubi ale zjadła 2/3 słoiczka. Owocków zjadła 1/2 słoiczka a herbatki wypiła z 30 ml.

Byłam w Rossmmanie i wydałam 80 zł an słoiczki (obiadki , deserki, kaszki). Dziwne to bo nie podaje się jeszcze jogurcików a ja kupiłam po 6 mies jogurciki-deserki z Nestle. Można dawać ?
Chciałabym juz móc dawać jogurciki, deserki twarozkowe.

Z Jarkiem to jest tak ,że prowadzi swoją Firmę. Hula mu to coraz bardziej i jest nakręcony na zarabianie. Już mi powiedział,ze ja zajmuje się głupotami i rzeczami nieistotnymi a on sobie postawił cele i choćbym pierdzieliła to on je osiągnie bo robi to dla mnie i dla Julki. Narodziny Julki go nakręciły bo chce dać jej wszystko co najlepsze a na to potrzebna kasa.

Olena - on nie łazi nigdzie z kolegami. Jak go ciągną to wybiera weekend z nami. On autentycznie pracuje bo i potem opowiada.
Nie wiem już sama czy on mi ucieka z domu czy nei. JAk mu o tym powiedziałam to fuknął czy nie mam ważniejszych problemów bo znowu dupę zawracam głupotami a on am wazniejsze rzeczy do obmyślenia bo sobie określił gdzie firma ma być i w jakim czasie i chce to osiągnąć. On się nie wyrabia z pracą. Po prostu jeden człowiek jest w stanie przerobić ileś tam roboty a jemu czasu brakuje bo am problem z organizacją czasu.

Po południu już było tak fajnie i poszliśmy do Mc Donalda. zamówił coś tam i kawę. Patrzę a to czarna kawa. I mówię ,ze przecież on wie ,ze ja czarnej kawy nie piję. Co zrobił ? Nagadał mi,ze mi się w głowie poprzestawiało i ze jak raz wypiję czarną to korona mi z głowy nie spadnie i ze jak w ogóle można tak profanować kawę żeby ją psuć mlekiem. Jak już skoczył pier...ć to poprosiłam żeby poszedł i zapytał czy mogą mi tego mleka dolać. Poszedł. Postał w kolejce i się okazało ze nie mogą. I znowu zaczął pier..ć ze to głupoty a my przez głupoty i sprawy nie ważne czas tracimy., A wyszłam z tamtąd z Julka żeby sobie te dwie czarne kawy sam pił.

Ja jeżdżę Peugeotem i nie ma lepszych aut. Przedtem miałam Clio i tez był super.

Dzisiaj sprzęt jest robiony tak żeby się rozleciał szybko bo inaczej gospodarka stanie. To logiczne. My mamy Elektroluksa Inspire i jest to bardzo dobra lodówka. Kocham się w sprzęcie w kolorze inox i tylko taki kupuję.

Anka - Ty masz z autami tak jak ja z laptopami. Kiedyś się śliniłam na Sony Vaio. Teraz wiem co jest środku. Sony to tylko składa a w środku podzespoły innych marek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zoyka nie ma lekko... ja wiem co jest w każdym laptopie bo mój naprawia usterki elektroniczne we wszystkim co ma procesory i inne pie.rdółki. Wiem co jest w jakiej marce i gdzie składaja. Obecnie na topie są samochody bo robi jako spec w turbinach... ale przeżyłam już komputery, rtv, agd i padam od nadmiaru wiedzy :-D
Jarek dziwnie się jednak zachowuje... przecież wie że lubisz kawę z mlekiem to taka kłotnia jest nie na miejscu... pewnie dalej jest zły i obmyśla przyszłośc finansową. Tylko że nie pieniędzmi człowiek żyje... powinno się je posiadać, ale jednak zgoda w rodzinie najważniejsza
 
Aniu mam teraz z bosha piekarnik i płytę, a nawet moja pierwsza komórka 100 tys lat temu była z bosha:-D:-D:-D..nie przywiązuję wagi do nazw, ma działać, prać, myć, piec, póki co mi wszystko działa, więc lubię wszystkie marki które mam w domu i nie powiem złego słowa na żadną:-D

Zoyka ja podaję Paćce te jogurciki od jakiegoś czasu, jak pisze na opakowaniu, że od 6 miesiąca to można, podaj, zaobserwuj Julke czy nic się nie dzieje i już, szkoda tylko, że mają taka cenę:baffled:
Coś tym naszym chłopom odbija ewidentnie, może to pełnia:-D Wiesz co Zoyka, no masz chyba taki model i musisz z nim życ, my tu na forum sobie pogadamy, swoje zdanie wyrazimy, a jak to w praktyce wygląda to Ty wiesz najlepiej sama, bo każdy związek inny, taka prawda, no to chwali się Jarkowi, że tak na rodzinę zapierdziela, ale jednak czas poświęcony dziecku i żonie jest bezcenny mimo wszystko ;-) Dzień leci za dniem bardzo szybko, maluchy rosną w tempie ekspresowym, szkoda tak to tracić siedząc wciąż w pracy, nie?...no ale co zrobisz. MYślę, że mimo wszystko cos tam u niego "zasiałaś" tym swoim dzisiejszym pytaniem i coś sobie może przemyśli na temat nieobecności notorycznej w domu;-)
 
reklama
To znaczy mam właśnie oswajać z glutenem czyli tak trochę podawać.No i karmię cycem i tylko na noc lub na dłuższe wyjścia robię flachę z mm.Ollena ta morfologia to ponoć wszystkie dzieci ją u nas w tym wieku mają robioną.I jak właśnie sobie przypomniałam to chyba właśnie około 4-5 miesiąca dwadzieścia parę lat do tyłu też z chłopcami ją robiłam.Co do pralek to wybieram najtańsze ,a inny sprzęt to mam przeróżny i jakoś wsio działa.Co do facetów to to inny gatunek i tylko boskim zrządzeniem jakoś z nimi w bólach i cierpieniach żyjemy i nawet mamy i to całkiem piękne potomstwo.To ja też idę spać dobranoc Marzenko i Majusko i wszystkie pozostałe:tak::-D
 
Do góry