reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Pozałatwiałam swoje sprawy koło Halifaxu i teraz mogę powiedzieć, że w poniedziałek idę do pracy :-p1/4 etatu póki co na 2,5 godziny dziennie raniutko i to tak dograne, że Robert wtedy ma wolny dzień więc różnie będzie z dniami pracy ale już jest punkt zaczepienia jak tylko zaliczę okres próbny. Jestem zadowolona :-D
 
reklama
Aniu super :-)

Ufff powiedzmy, że jestem w miarę spakowana na jutro, o 8 wyjazd;-)

udało nam się dziś z Flo spotkać na kawusi w Łańcucie, impreza trwała jakieś półtorej godziny chyba, ale kompletnie nie nagadałyśmy się, mam wrażenie, że to było 5 minut:-D

Liczę, że w niedzielę sobie dłużej poplotkujemy:-)
 
Ale tu ruch.... :szok:
Majuska - udanego wyjazdu, szkoda, że nie spotkamy się w niedzielę :no:
katrina - fajne zakupy:tak:
aniu - gratulacje - 2,5h to idealny czas pracy, chętnie sama bym tak popracowała. Najważniejsze, że coś się ruszyło :tak:
Zoyka - jak sprawa? I Wrocław?

Kacprowi wysypało cały brzuch i klatkę piersiową, ręce mi opadły:no: nie mam pojęcia co to za cholerstwo, zastanawiamy się czy to przypadkiem nie wina pomidorówki z prawdziwych pomidorów - może pomidory go uczuliły?

Wczoraj P. pojechał z Kacprem załatwić jakąś sprawę z moim bratem, jak w tym czasie posprzątałam mieszkanie na błysk, pomyłam kafelki w łazience, podłogi, no jak wściekła. :-D Wieczorem P. kąpał Kacpra w nadmanganianie potasu - odstawiając torebeczkę wysypał większość proszku na umywalkę, kibelek, ściany i podłogę (nawet nie pytam jak...). Jak weszłam do łazienki to dostałam mikrozawału - uwielbiam fiolet, ale to już była przesada...

Poza tym dziś od rana mieliśmy akcję - P. znalazł w drodze do pracy potrąconego przez samochód, starego, dużego psa:no: Nie mógł go tam zostawić, zadzwoniłam do Urzędu Gminy i byłam miło zaskoczona - miła Pani urzędnik podała mi namiary do weterynarza z którym mają podpisaną umowę. Z wetem rozmawiałam, bez problemu przyjmie psa i do czasu, dopóki go nie wyleczą może zostać w klinice. Potem, jeśli nie znajdzie się właściciel (na no nie liczę...:no:) trafi niestety do schroniska, chyba, że coś wymyślę:-( W szoku jestem, że tak sprawnie poszło i gmina pomogła bez żadnego problemu :tak:

aaaa Flooo!!! wiesz co dziś jadłam???? groszek! zielony! cukrowy groszek! :-D:-D:-D
 
Andzike zaskoczona jestem sprawnym dzialaniem w sprawie biednego psiaka... raczej wszyscy zawsze maja w doopie..
Wyslac Ci Aveeno krem i cos do kapieli dla Kacpra? dziala cuda, moja kuzynke wyleczyl ze strasznej alergii ze strupami.

Flo lub Majuska wielka prosba! Pola znowu ma zajete łapy, teraz tez okolice tylka. Smaruje i kapie ale konczy mi sie masc, moglaby mi ktoras podeslac? plus jakis bardzo silny antybiotyk, oddam kase od razu!
 
Ollena te sandałki są na rzepa na górze, dzieci mają tendencje do wyskakiwania z takich butów górą. Poza tym albo białe albo brudne, bo w czystości to raczej ich nie utrzymasz.
Zoyka zresetowałaś się i to najważniejsze chociaż oprawa w postaci sądu może nie była najprzyjemniejsza.
Majuśka jeszcze się nagadacie i to w większym gronie :-D
U nas deszcz na zmianę ze słońcem i nie ma jak zaplanować spacerku. Wanda teraz śpi, ale szans na wyjście nie widzę...
 
Buziole dla już 2,5 letniej Patrycji:-)
Aniu gratulacje na razie 1/4 ale może potem będzie więcej:tak:
Zoyka mam nadzieje ,że za często i za dużo się nie najeździsz ,a sprawę wygrasz:-D,a Julcia i J dobrze się sprawili:tak:
Andzike no :szok::szok: z tym psem zawsze kombinują ,a tu tak sprawnie poszło no ale faktycznie czy właściciel się znajdzie .Co do Kacperka to współczuję:-(
Katrina fajne zakupy
Ja na razie głównie ogródkiem się zajmuję ,a i tak ciężko to idzie bo Amelka chce"pomagać" jej pomoc to jedynie ruina i zniszczeni:crazy:
 
reklama
Ale sliczna Wandzia!!
Na zwykle szprzaczki juz nie produkuja a druga sprawa, ze ma sie szybko i sprawnie zakladac bo inaczej nie bedzie w ogole nosila ;-)

Jeszcze takie sa Aligoo.pl .. tez do wszystkiego pasuja a mniej sie beda brudzic. Musze chyba Marsowi nakazac decyzje bo ja juz dostaje oczoplasu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry