reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Cześć dziewczyny :-) :) jestem po badaniach , tak jak myślałam fasolka 6 tygodniowa serduszko pięknie pracuje następna wizyta 26 stycznia i wtedy będę wszystko wiedzieć co do dalszych badań, ale jestem szczęśliwa to jest piękny widok bijące serduszko :-D:-D:-D
 
reklama
Cześć dziewczyny :-) :) jestem po badaniach , tak jak myślałam fasolka 6 tygodniowa serduszko pięknie pracuje następna wizyta 26 stycznia i wtedy będę wszystko wiedzieć co do dalszych badań, ale jestem szczęśliwa to jest piękny widok bijące serduszko :-D:-D:-D
Anita 76 ogromne gratulacje :) ciesz się ciążą i dbaj o siebie ;)
 
Cześć dziewczyny :-) :) jestem po badaniach , tak jak myślałam fasolka 6 tygodniowa serduszko pięknie pracuje następna wizyta 26 stycznia i wtedy będę wszystko wiedzieć co do dalszych badań, ale jestem szczęśliwa to jest piękny widok bijące serduszko :-D:-D:-D
Super:-) Bardzo się cieszę:-):-):-) Trzymaj się cieplutko:-)
 
Hej:-) Pewnie już śpicie...Gratuluję wszystkim udanych wizyt. Ja niedawno wróciłam ze swojej...ale byłam zestresowana masakra. Serduszko bije:-D Dzidzia♡ ma 2,29cm, 9-ty tydzień, no i krwiak duży ale dr stwierdził że macica się powiększa i się nie przejmować...luteina nadal i 26.01. kolejna wizyta. Full badań do zrobienia... Buziaczki:-D

Napisane na GT-I8200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super dziewczyny,że dobre wiadomości!Gratuluję każdej!
Ja wczoraj byłam na wizycie u diabetologa,jest ok.Jutro mam usg ,podejrzymy dzieciątko,może sie upewnie co do płci.
 
Hej:-) Pewnie już śpicie...Gratuluję wszystkim udanych wizyt. Ja niedawno wróciłam ze swojej...ale byłam zestresowana masakra. Serduszko bije:-D Dzidzia♡ ma 2,29cm, 9-ty tydzień, no i krwiak duży ale dr stwierdził że macica się powiększa i się nie przejmować...luteina nadal i 26.01. kolejna wizyta. Full badań do zrobienia... Buziaczki:-D

Napisane na GT-I8200 w aplikacji Forum BabyBoom

Audi 77 to wspaniała wiadomość !!! bijące serduszko to najpiękniejszy widok :-) :) mamy w tym samym dniu wizytę i też będę podglądać dzidzie ;) już się doczekać nie mogę :biggrin2: Pozdrawiam cieplutko :)
 
reklama
Moja diabetolog jest bardzo ok,cukry mam w miare w normie czasem wyskoczy jakies przekroczenie,że był okres swiąteczny tez wzięła pod uwage.waga nawet poszła w dół o co sie martwiłam najbardziej ,bo właściwie z dieta przez świeta byłam na bakier.Następna wizyta 26 01 tym razem z badaniami,mam nadzieje że bd w porządku.Masz rację ze podglądanie maluszka to super sprawa tym bardziej ze chodze do gin na nfz to z usg na wizycie jest ciezko.Do tego słaby sprzet,twierdzi że słabo widzi ,a ze moja szyjka jest do obserwacji to mnie wysłała do innego gabinetu .Badanie ma robić jakis specjalista badan usg,zobaczymy.
 
Do góry