reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Poczterdziestce, dziękuję za dodanie otuchy. Czuję się bardzo dobrze i nastawiam się pozytywnie i wierzę, że uda mi się urodzić naturalnie.
Elka świetna wiadomość, piękna sprawa [emoji4]
Życzę Wam dziewczyny, żeby Wasze dzidziulki były zdrowiutkie a ciąże przebiegały bez komplikacji[emoji5]
Dorota37, a w którym tygodniu jesteś? Mi niestety w telefonie nie wyświetlają się suwaczki [emoji5]






Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję za gratulacje! Hola, wy to całkiem młodzi jesteście. Ja mając 37 lat urodziłam córkę, a trzy i pół roku temu synka, tak że już jedno dziecko po 40 mam ;-) Niestety kilkoro dzieci straciłam między 5 a 18 tygodniem ciąży, stąd może moje lęki. Też jestem zwolenniczką naturalnych porodów, oczywiście jeśli to możliwe. Pozytywne nastawienie tu wg mnie bardzo dużo daje.
 
Dorota37, a w którym tygodniu jesteś? Mi niestety w telefonie nie wyświetlają się suwaczki
emoji5.png
Ja w tej chwili mam skończony 27 tydzien
 
Dziękuję za gratulacje! Hola, wy to całkiem młodzi jesteście. Ja mając 37 lat urodziłam córkę, a trzy i pół roku temu synka, tak że już jedno dziecko po 40 mam ;-) Niestety kilkoro dzieci straciłam między 5 a 18 tygodniem ciąży, stąd może moje lęki. Też jestem zwolenniczką naturalnych porodów, oczywiście jeśli to możliwe. Pozytywne nastawienie tu wg mnie bardzo dużo daje.
Dzięki w sumie tak się czujemy, a ostatnio nowa dziewczyna w pracy pytała czy jestem jej rówieśnicą bo tak wyglądam a ma 32. w sumie w rodzinie wszyscy młodo wyglądamy, to chyba geny. No ale metryka to co innego.
 
Bona75 proszę napisz kiedy wykonuje się badania Nimfy i czy możesz podać przybliżony koszt badania i jak to w ogóle wygląda i czy długo czeka się na wyniki?

Ja wykonałam Nifty w ostatni czwartek. Koszt 2300 PLN W genoned. Czas oczekiwania na wynik 9 dni roboczych. Mi powiedział lekarz ze najlepiej wykonać je w 12-13 tyg. Można od 10 ake wtedy trudniej wydzielić DNA dziecka. Pobiera sie krew, wiec badanie nie jest inwazyjne


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry