reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jejku dziewczyny nie wiem jak mozecie czytac tego bloga kocham Laure.Ja po kilku wpisach przestalam bo odkad jestem mama to rycze jak slysze lub czytam cos takiego.A po porodzie jaki widzialam jakies takie chore dziecko to jak bobr wylam.Powiem Wam ze choroba dziecka to jest najgorsze co moze spotkac matke- bo wiadomo jacy sa tatusiowie🥴Ja z moja Misia chodzilam do onkologa od jakiegos jej 4 miesiaca zycia bo ma naczyniaka i po prostu do kontroli.Naogladalam sie maluszkow co czekaly z matkami do innych onkologow,bo ja tylko z naczyniakiem a tamte dzieciaczki mniejsze od mojej Misi nawet i juz powazne choroby.Ja to przy kazdej goraczce Misi placze zw ona taka biedna bo zawsze to jest pelna energii a jak jest chora to jakby mi ja ktos podmienil.No masakra😪
 
Podobno jak dziecko zasypia przy rodzicu to potem jak się przebudzi też tego rodzica potrzebuje. To dotyczy niemowlaków może i starszych dzieci też.
U nas ciągle zasypia na rękach . Czas chyba spróbować oduczyć tylko jak to zrobić bez awantur🤣
no moja budzila sie jak juz wielokrotnie pisalam po 10-15 razy kazdej nocy wiec spala ze mna. To trwalo poltora roku, potem weszla melatonina i sie troche poprawilo, ale dalej te 5 pobudek to byl standard i dalej ze mna. Teraz u progu 4go roku zycia okazuje sie, ze prawdopodobnie ona tak sie uspokaja i jesli chcemy te pobudki wyeliminowac to musi nauczyc sie regulowac bez kontaktu ze mna. No i probujemy.
A zasypiania samodzielnego, w sensie w lozeczku bez rak czy wozka obie moje dziewczyny nauczylam w wieku 8 miesiecy. To jest kwestia 3 dni jelsi jestes konsekwetna. A Twoj kregoslup bedzie wdzieczny do konca zycia 🤣
 
Do góry