reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jak to 7 lat😱. Kiedy ona tak urosła😱. Serdeczne życzenie dla Lilki❤️.
A gdzie ty chodzisz na te wizyty z Inka?
Mój dziś w nocy pobił a siebie... 4 pobudki i jeszcze się zesrał na dokładkę 🥴. Ja nie wiem jak ty to prsetrwałaś🤦‍♀️. U nas takie niespanie trwa już ponad rok i wysiadamy psychicznie i fizycznie🥴
Aha, i wiesz co, tylko się nie obraź. Mam nowego psa. Chyba tu pisałam że w tamte wakacje kupiłam suczke i na jesieni ktoś nam ją otruł. Tak podejrzewamy, bo tego samego dnia, kilka domów dalej, padł młodziutki owczarek podhalański. Dwa młode psy jednego dnia to było strasznie podejrzane i tylko takie znaleźliśmy sobie wyjaśnienie, bo u nas na wsi były już takie przypadki. Posrana wioska🤬
No ale do brzegu. Mam od 3 tygodni małą suczkę i nazwałam ją Inka😁. Córki sie raczej nie doczekam żeby móc wykorzystać tak fajne imię, wiec piesio skorzystał😁
Juz Ci pisalam ze cudo😍😍Ja marze o psie ale kolejego obowiazku na,swoje barki jak na razie nie wezme.
U nas ze spaniem troche sie poprawilo.Miska nie spi w lozeczku bo juz z niego wyrosla,na razie nie ma miejsca na drugie wieksze wiec spi z nami a odkad maz sie nafoszyl i spi w salonie to Miska praktycznie co 2 noc przespana bo rozklada sie jak chce i nic jej nie przeszkadza.
P.S l.zmiana planow swiatecznycj.Zostajemy w Wawie bo Misia rzyga🥴🤮
 
Z tym spaniem nocnym u dzieci to chyba po prostu czasem tak jest. Trafi się trudny egzemplarz i co zrobić.
Jest taka mama dziewczynki, autorka bloga "kochamy Laurę" i ona ma dziecko które ich wykańcza. Diagnozują i nic nie wychodzi. Teraz jest na etapie podawania leków ale nie znam dokładnie szczegółów.
nie wiem, dowiem sie czy dziala co proponuje psycholog. Inna sprawa ze coraz starsza jest wiec samo sie troche reguluje. No ale wiesz prawie 4 lata i ja szampana otwieram jak sa 2 pobudki… Mam juz tego naprawdę troche dosc…
 
Jak to 7 lat😱. Kiedy ona tak urosła😱. Serdeczne życzenie dla Lilki❤️.
A gdzie ty chodzisz na te wizyty z Inka?
Mój dziś w nocy pobił a siebie... 4 pobudki i jeszcze się zesrał na dokładkę 🥴. Ja nie wiem jak ty to prsetrwałaś🤦‍♀️. U nas takie niespanie trwa już ponad rok i wysiadamy psychicznie i fizycznie🥴
Aha, i wiesz co, tylko się nie obraź. Mam nowego psa. Chyba tu pisałam że w tamte wakacje kupiłam suczke i na jesieni ktoś nam ją otruł. Tak podejrzewamy, bo tego samego dnia, kilka domów dalej, padł młodziutki owczarek podhalański. Dwa młode psy jednego dnia to było strasznie podejrzane i tylko takie znaleźliśmy sobie wyjaśnienie, bo u nas na wsi były już takie przypadki. Posrana wioska🤬
No ale do brzegu. Mam od 3 tygodni małą suczkę i nazwałam ją Inka😁. Córki sie raczej nie doczekam żeby móc wykorzystać tak fajne imię, wiec piesio skorzystał😁
piekna psina i imie tez 😬 Czemu mialabym sie obrazic? 😂
A z moja poszlam po prostu do poradni i namy teraz wizyty z psychologiem i probujemy sobie co moze na to niespanie zadzialac. Melatonine przerobilysmy. Neurologa tez. Psycholog mowi, ze moze byc tsk ze ona sie nie umie samoregulowac, a charakter ma jaki ma i ze mozliwe ze uzywa kontkatu fizycznego ze mna jako uspokoajacza. No i teoria jest taka, ze ona nie umie zasnac sama, jak mnie obok nie ma, bo taki sobie wyksztalcila mechanizm. Wiec badamy te teorie i zoabczymy:)
 
reklama
Do góry