reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Podobno jak dziecko zasypia przy rodzicu to potem jak się przebudzi też tego rodzica potrzebuje. To dotyczy niemowlaków może i starszych dzieci też.
U nas ciągle zasypia na rękach . Czas chyba spróbować oduczyć tylko jak to zrobić bez awantur🤣
 
reklama
Piszecie o wstawaniu w nocy, ja już po drugiej stronie. Jeszcze łóżko z naszej sypialni musimy wyeksportować, żeby nie było córeczka już chce do swojego pokoju. Mogę napisać, odzyskałam swoje życie.
 
reklama
Jak to 7 lat😱. Kiedy ona tak urosła😱. Serdeczne życzenie dla Lilki❤️.
A gdzie ty chodzisz na te wizyty z Inka?
Mój dziś w nocy pobił a siebie... 4 pobudki i jeszcze się zesrał na dokładkę 🥴. Ja nie wiem jak ty to prsetrwałaś🤦‍♀️. U nas takie niespanie trwa już ponad rok i wysiadamy psychicznie i fizycznie🥴
Aha, i wiesz co, tylko się nie obraź. Mam nowego psa. Chyba tu pisałam że w tamte wakacje kupiłam suczke i na jesieni ktoś nam ją otruł. Tak podejrzewamy, bo tego samego dnia, kilka domów dalej, padł młodziutki owczarek podhalański. Dwa młode psy jednego dnia to było strasznie podejrzane i tylko takie znaleźliśmy sobie wyjaśnienie, bo u nas na wsi były już takie przypadki. Posrana wioska🤬
No ale do brzegu. Mam od 3 tygodni małą suczkę i nazwałam ją Inka😁. Córki sie raczej nie doczekam żeby móc wykorzystać tak fajne imię, wiec piesio skorzystał😁
Piękna jest 😍😍😍😍😍
 
Do góry