reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Wesołych Świąt dziewczynki 🐣🐣🐣
 

Załączniki

  • 9208175d-a4e9-4d5d-807e-529cb4aeae5b.jpeg
    9208175d-a4e9-4d5d-807e-529cb4aeae5b.jpeg
    81,8 KB · Wyświetleń: 62
reklama
No nie wiem.
Mój to jest taki przytulas ;)
A jak u was ? Jak dajesz radę z dwójką maluchów? Bierzesz już jakieś leki 🤣🤣🤣🤣
No zobaczymy jak z drugim bo moze chlopaki to takie przytulasy - moj tez!
Ja w kazdym razie nie dalabym rady trenowac dziecka z placzem przed snem… wolalabym tulaski🤗

A dziekuje, przeszly juz brzuszkowe sprawy (odpukac)! To jest okej! We dwoje dajemy rade! Na meza dluzsze wyjazdy mama jego jest! No i dziadzius tez ukochany 😄
W kupie sila jak to mowią😃
Ja nadal polecam choc to dopiero początki
 
No zobaczymy jak z drugim bo moze chlopaki to takie przytulasy - moj tez!
Ja w kazdym razie nie dalabym rady trenowac dziecka z placzem przed snem… wolalabym tulaski🤗

A dziekuje, przeszly juz brzuszkowe sprawy (odpukac)! To jest okej! We dwoje dajemy rade! Na meza dluzsze wyjazdy mama jego jest! No i dziadzius tez ukochany 😄
W kupie sila jak to mowią😃
Ja nadal polecam choc to dopiero początki
sproboj tego sama, gwarantuje, ze polecanie Ci minie 😉🤪
Majac rece do pomocy zawsze gdzies obok to wiadomo, ze mozna wszystko.
 
reklama
No zobaczymy jak z drugim bo moze chlopaki to takie przytulasy - moj tez!
Ja w kazdym razie nie dalabym rady trenowac dziecka z placzem przed snem… wolalabym tulaski🤗

A dziekuje, przeszly juz brzuszkowe sprawy (odpukac)! To jest okej! We dwoje dajemy rade! Na meza dluzsze wyjazdy mama jego jest! No i dziadzius tez ukochany 😄
W kupie sila jak to mowią😃
Ja nadal polecam choc to dopiero początki
Ja też nie zamierzam trenować dziecka płaczącego, mam nadzieję że szybko pójdzie. Jak nie to znowu za jakiś czas. Na spokojnie.
 
Do góry