reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Wesołych Świąt dziewczynki 🐣🐣🐣
 

Załączniki

  • 9208175d-a4e9-4d5d-807e-529cb4aeae5b.jpeg
    9208175d-a4e9-4d5d-807e-529cb4aeae5b.jpeg
    81,8 KB · Wyświetleń: 64
reklama
No nie wiem.
Mój to jest taki przytulas ;)
A jak u was ? Jak dajesz radę z dwójką maluchów? Bierzesz już jakieś leki 🤣🤣🤣🤣
No zobaczymy jak z drugim bo moze chlopaki to takie przytulasy - moj tez!
Ja w kazdym razie nie dalabym rady trenowac dziecka z placzem przed snem… wolalabym tulaski🤗

A dziekuje, przeszly juz brzuszkowe sprawy (odpukac)! To jest okej! We dwoje dajemy rade! Na meza dluzsze wyjazdy mama jego jest! No i dziadzius tez ukochany 😄
W kupie sila jak to mowią😃
Ja nadal polecam choc to dopiero początki
 
No zobaczymy jak z drugim bo moze chlopaki to takie przytulasy - moj tez!
Ja w kazdym razie nie dalabym rady trenowac dziecka z placzem przed snem… wolalabym tulaski🤗

A dziekuje, przeszly juz brzuszkowe sprawy (odpukac)! To jest okej! We dwoje dajemy rade! Na meza dluzsze wyjazdy mama jego jest! No i dziadzius tez ukochany 😄
W kupie sila jak to mowią😃
Ja nadal polecam choc to dopiero początki
sproboj tego sama, gwarantuje, ze polecanie Ci minie 😉🤪
Majac rece do pomocy zawsze gdzies obok to wiadomo, ze mozna wszystko.
 
No zobaczymy jak z drugim bo moze chlopaki to takie przytulasy - moj tez!
Ja w kazdym razie nie dalabym rady trenowac dziecka z placzem przed snem… wolalabym tulaski🤗

A dziekuje, przeszly juz brzuszkowe sprawy (odpukac)! To jest okej! We dwoje dajemy rade! Na meza dluzsze wyjazdy mama jego jest! No i dziadzius tez ukochany 😄
W kupie sila jak to mowią😃
Ja nadal polecam choc to dopiero początki
Ja też nie zamierzam trenować dziecka płaczącego, mam nadzieję że szybko pójdzie. Jak nie to znowu za jakiś czas. Na spokojnie.
 
reklama
Hejo Laski. Dawno mnie tu nie było. Pochłonęło całkowicie czas to dziecko 🤣 jeszcze dodam zlobkowe dziecko. Mąż przebąkuje o rodzeństwie dla Kuby a ja póki co się miotam. Mamy zamrożone nasienie w invicta wawa ale ze to bylaby 5 stymulacja to nie chciałabym jej tam robic. Może ktoras z Was wie jaki może być koszt przeniesienia depozytu z wawy do Gdańska w obrębie tej samej kliniki
 
reklama
Do góry