reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lawandowy, oby wszystko przebiegło bezproblemowo, szybciutko i Zosia już była cała i zdrowa w ramionach Mamusi !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Madzia, nie dzwoniłam, bo szczerze mówiąc trochę niezręcznie mi było mu wytykać to niedopatrzenie... myślę, że wszyscy byliśmy tak zaaferowani tym USG 3D, że się nie dogadaliśmy. Jak padło pytanie "czy jeszcze cokolwiek biorę" i odpowiedziałam, że została mi 1 tabletka na dziś, to rzeczywiście mógł zrozumieć, ze biorę już 1 dziennie, przecież jestem w 14 tc. A nawet jakby powiedział, ze mam z dnia na dzień jednak odstawić (z tego co czytałam to jest i taka szkoła) to bym się bardzo denerwowała przez te 3 tygodnie. Także zebrałam informacje jak to robiłyście wcześniej Wy wszystkie przede mną i po prostu wzięłam w Vitro receptę na 1 opakowanie i wybiorę je po 2, a potem 1 tabletkę do końca . Będę spokojniejsza :)
 
reklama
Lawendowy kciuki z całych sił zaciśnięte &&&&& i czekamy tutaj na relacje . Życzę ci aby wszystko przebiegło bezproblemowo i szybciutko a Zosienka niech jak najszybciej wyląduje w maminych ramionach:)))

emma gratulacje zdrowego dzidziulka i oby reszta sie szybciutko przykleila . Fajnie ze ten nasz kalendarz sie zapełnia , teraz czekamy na grudzień ...
 
Lenka tylko postaraj się zejść z tych tabletek jak najszybciej bo mi doktor powiedział że do 12 tygodnia powinno się z nich zejść. Co prawda ja teraz po tym plamienie też dostałam duphaston więc chyba on nie zsszkodzi.

Dziewczyny przepraszam że robię byki ale popsuł mi się laptop i polegam tylko na telefonie a wiadomo jak z nimi jest.
 
o rany Lawendowy wiedziałam, że tak będzie!!! pewnie nie miałaś spakowanej torby :-) czekamy na Zośkę:tak:


Minni przykro mi... a powiedz jaki wynik miałaś? a glukoza 75g czy 50g?
ależ mamy piękny kalendarz :szok: aż mordka się cieszy jak się na niego patrzy...
Ema
gratulacje!!!
Esiek no wreszcie jesteś, witamy i kciuków nie puszczamy :tak: co do stresu i nakręcania się nie jestes osamotniona każda to przechodziła...
Zula jak tam się czujesz rzygusie trochę odpuściły? czekamy na Was!
Jogo no Ty naprawdę jest pokrzywdzona, że tak rzadko możesz się z dzidzią widzieć :-( głupie zasady tam macie!!! ale już niedługo i się dowiemy, że to dziewuszka :tak:
Zuzia szalejsz na urlopie pewnie :-D
Foote super wieści :-)
Peti
aż się uśmiałam z tego ziewania co za leniuszek mały...
Lolitka jak się czujesz? a pierogi mniam, aż mam ochotę poproszę przepis
Lenka ja też stopniowo odstawiałam progesteron chociaż ja miałam końskie dawki :szok:
Madzia ja plamienia miałam do 20 tc nie wiadomo od czego cieszę się, że u Ciebie ustąpiło :-)


u mnie super mały się wreszcie rozbudził z kopniakami :-) wiem, że temat był wałkowany 1000% ale jakie witaminki polecacie dla mnie?
 
Lawendowy wspaniale!!!! Ależ Ci zazdroszczę, przeżywacie teraz cudowne chwile :)))))

Dziewczyny czytałam na tym wątku Wasze wypowiedzi, jak jeszcze byłam w 7,8,9 tc i jak pisałyście, że jak się wchodzi w II trymestr wcale nie robi się spokojniej to wydawało mi się to niedorzeczne :tak::tak::tak: 2 dni temu widziałam zdrowego, brykającego, mającego się świetnie Synka.. a znów umieram ze strachu czy u Niego wszystko dobrze :/ a tu jeszcze prawie 3 tygodnie! Piękna jest ta ciąża.. ale potwornie stresująca :tak:

Madzia tak mi się właśnie wydawało, że Ty pisałaś że wróciłaś do Duphastonu. Duże dawki bierzesz? Ja doczytałam na ulotce, że do 12 tc powinno się odstawić, także skończę to 1 opakowanie i odstawiam. Ale tak jak piszesz na pewno nie zaszkodzi dziecku, wiele dziewczyn tutaj brało nawet do 20 tc
 
reklama
Martaczi: wynik na czczo mialam w normie, po wypiciu 75g glukozy po 1h wynik - 148, po 2h - 169. Normy są do 140 więc chyba tragedii nie ma. A Ty już po tym mało smacznym badaniu?
 
Do góry