reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Labo to super,mam nadzieje ze moja Zula tez pkocha mala :) Jak corcia Twoja?

Zuzia kciukasy pomogly:-)Super w koncu odetchniesz i bedziecie na swoim!:tak:

Niepokorna powiem Ci ze nie mam pojecia,ale chyba naturalnie.To nie jest do konca tak ze ciezko urodzic wieksze dziecko jezeli jest odpowiednie rozwarcie.Moja 2 faza porodowa trwala 30 min wiec krotko i zero bolu,poszlo w miare gladko,tylko jak juz pisalam 3 osoby wyciskaly mi corcie z brzucha.Moja byla tesciowa urodzila syna 4500 g naturalnie :)I nie mamy wiekszych bioder itp.
 
reklama
Minni no to jutro Wasz wielki dzień :))))))) wspaniale, ale to musi byc cudowne- taka świadomość, że juz jutro spotkacie się ze swoim Skarbem

Zuzia gratki, nowe mieszkanko super sprawa! Dzidziuś w drodze, nowe mieszkanie- taki to pożyje ;-)
 
Minni ślę super że jutro będziesz mogła umilić swoje maleństwo mocno trzymam kciuki.
Dziewczyny a ja po usg maleńka waży 1300 gramów i wszystko z Mia e jak najlepszym porządku.
 
Emilia rodzilam w 1997 roku,wpadke zaliczylam:-)Pare lat pozniej mialam usuwane cysty z jajnikow i niechcacy usuneli mi kawalek jajnika ktory nie dziala w ogole.Dowiedzialam sie o tym niedawno :)Pozniej zablokowany jajowod i stad decyzja o ivf.
 
Oj dzieki dziewczyny za dobre slowo - ale trzymajcie jeszcze kciuki za to mieszkanie do podpisania umowy... az sama ciesze sie i boje jednoczesnie;-)

Zuzia gratki, nowe mieszkanko super sprawa! Dzidziuś w drodze, nowe mieszkanie- taki to pożyje ;-)

Lenkabar - no tak fajnie to brzmi - ale my tez na wariackich papierach z tym mieszkaniem - namowili nas znajomi bo jakos nie myslelismy o kupnie i dopiero jak w ciazy juz bylam to stwierdzilismy po co juz tyle lat placicmy za wynajem jak mozna na swoje konto - poszly dokumenty, zaczelismy szybko zbierac na depozyt i szukalic mieszkania, chcielismy przeprowadzic sie zanim junior przyjdzie na swiat ale kiepski moment na szukanie mieszkania i wyszlo jak wyszlo jakos sie upchniemy w tym naszym malutkim do pazdziernika a pozniej przeprowadzka - tyle ze czekaja nas remonty, bo troszke trzeba tam porobic ale mieszkanko jest w okolicy w ktorej chcielismy a remoncik z czasem sie zrobi...

Madzia - no cora rosnie jak na drozdzach:tak:

Minni - jutro bedziemy myslami z Wami :) Powodzenia i bezproblemowego rozwiazania
 
Mam regularne skurcze co 6-8min i bardzo plamie. Bylam przed chwilka na badaniu podobno jest jeszcze bezpiecznie. Boże zebym tylko wytrzymala do rana!! Tak to Kluseczka nie chciala wyjsc z brzuszka, a jak termin cc dostalam to i jej sie odmienilo :)
 
reklama
Minni &&&& zaciśnięte i czekamy:) dasz radę !!!

zuzia z kupnem to świetny pomysł , my tez juz od kilku lat na swoim , na początku było cieżko ale teraz juz ze zgorki :) wiec trzymam kciuki az do momentu otrzymania kluczy przez was :)

dziewczyny ja tez mam cudowna sunie biszon kędzierzawy ma 2 lata i uwielbia dzieci. Na spacerach podbiega do dzieci i je liże :) daje im sie głaskać i ciagnąć za futerko. Jednak jest o mnie bardzo zazdrosna wiec maz wymyślił ze ja odpuścimy i ze jak bedzie miała swoje małe to bedzie jej łatwiej zrozumieć i zaakceptować malenstwo . I w taki o to sposób ona ma termin na 25 sierpnia a ja na 5 września . Jednorazowo nam sie powiększy rodzinka o kilka członków , bedzie wesoło:)
 
Do góry