reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Olusia fajny wózeczek :), a co do ceny to rzeczywiście bardzo dobra. Dobre wózki niestety kosztują, te co mi sie np podobają ale dla jednego malucha są od 1500zl w góre na szczęscie 3w1.
 
PAŹDZIERNIK
1. MAJKA201 (12 październik) syn Miłosz
2. MADZIA76 (18 październik) córka Marcelina
3. LENKABAR (30 październik) syn Filip
____________

LISTOPAD
4. FOOTE (5 listopad) syn Jerzy
5. Bzibziok (7 listopad) syn Michał
6. LOLITKA200 (13 listopad)
7. ESIEK (19 listopad) córka Małgosia
8. EMA51 (27 listopad) syn Jan
____________

GRUDZIEŃ
9. zula_5 (6 grudzień), bliźniaki
10. _Infinity_ (12 grudzień), córka Lenka
11. Ona232 (12 grudzień), syn Antoś
____________[/FONT]

2015

STYCZEŃ
12. Hope84 (1 styczeń) córka Nina
13. szczerbatka (13 styczeń) syn Piotruś
14. Magda_7891 (19 styczeń) córka Zosia
15. Bziumelka (20 styczeń) córka Sonia
16. Oktavi (22 styczeń) córka Jagienka
17. Emilia M (29 styczeń) syn Filip
____________

LUTY
18. ewelina.br (4 luty) syn
19. Medalikara (14 luty)
20. Genna (19 luty), niespodzianka :)
21. montana8 (22 luty) syn Jakub
____________

KWIECIEŃ
22. Jazzabell (10 kwiecien)
 
reklama
Dziewczyny fajne te wózki dla bliźniaków wiadomo że taki wózek będzie kosztował więcej ale dzisiaj też widziałam taką parę z takim wózeczkiem i dwoma maluchami, superaśne to było.

A ja dziś po basenie i powiem Wam że coraz ciężej mi idzie to pływanie ale jeszcze dajemy radę z Marcelinką. Potem miałam wizytę u położnej i obmacała małą w zdłuż i w szerz i stwierdziła że ona na pewno jest większa niż 2800. Powiedziała mi też że macica zaczyna mi się stwiać i to już czuć ja oczywiście nie za wiele czułam ale ona w końcu jest położną. Poradziła mi też zeby kupić szczepionkę Engerix b po porodzie i tu pytanie do już mam czy któraś miała taką szczepionkę zamiast tej którą podają w szpitalu?
 
Do góry