reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny przepraszam, że tak o sobie ale wiem, że się wszystkie zastanawiacie więc już piszę (zaraz doczytam Wasze wieści:)). Wczoraj bardzo cierpiałam.. nie miałam głowy. Filip jest dalej w brzuszku, a ja w szpitalu. Mam zupełnie skróconą szyjkę, 2,5 cm rozwarcia, mały waży ponad 3 kg- jest gotów do wyjścia- wylądowałam wczoraj na parę godzin na porodówce, wszyscy mówili, że urodzę.. ale akcja stanęła w miejscu i każdy boi się brać na siebie odpowiedzialność :( a ja mam potworne bóle. Jak tu dojechałam wszyscy myśleli, ze mam kolkę nerkową. W nocy 2 razy położne zbierały mnie z podłogi, bo mdlałam z bólu.. więc przy każdym kolejnym ataku bólu dostaję paracetamol+nospe w żyłę i dupsko a nikt nie chce zakończyć moich cierpień! Wszystkie wyniki, usg, nerki dziecko jest super a ja po prostu jestem filigranowa i jestem jednym z nielicznych przypadków, którym dziecko nie mieści się brzuchu i powoduje pod koniec ciąży takie uciski :(((((((( nie wiedziałam, że istnieje taki ból

BARDZO WAM DZIĘKUJE ZA KCIUKI I CAŁE WSPARCIE!!!!
 
Lilka przeurocza dziewczynka.

Dziewczynki ja juz po wizycie, okazało sie że mój Kubuś..... ma cipeczkę :-D, na 99% bedzie dziewczynka. Wiec Madziu proszę zmień mi. Musimy z emkiem pomyśleć nad imieniem teraz.Ja bym chciala Zuzie, mąż Olę. Czyli USG w 13tc nie okresli dokladnie płci.
Jesteśmy bardzo zadowoleni bo wszystko jest dobrze, malutka waży 263g, serduszko równo pracuje 146 uderzeń ;-). Pamietacie jak cały czas mowilam ze intuicja mi podpowiada ze nosze pod serduszkiem dziewczynkę i jednak sie sprawdzilo. Malutka sobie spala podczas USG az myslalam ze to nienormalne ze sie nie rusza, ale dr zaczal krecic tą glowicą i sie obudzila :happy2:.

Infinity dobrze pisalas co to moze byc za infekcja u mnie. Lekarz wziąl wymaz z pochwy, wrzucil pod mikroskop i pokazal nam na ekranie tłumacząc ze mamy doczynienia z grzybicą :dry:. Wypisal mi krem Gynazol taki na 1 raz. A potem mam brac dalej Lactovaginal.

Infinity a pościelka Twojej córuni śliczna, faktycznie pamiętam jak ją pokazywałaś. A ja dalej czekam na kołderkę dla mojej księżniczki. Kurczę nie mogę uwierzyć ze bedzie córa :-)
 
Lenka kurcze to nie dobrze ze tak cierpisz. W jakim szpitalu jesteś? i jak tętno Filipa? Jesli jest taka sytuacja to moze dzwoń do naszego doktorka jesli Filip nie chce już tam być to moze wywołaja trzymam za Ciebie i Filipa mocno kciuki dziwi mnie że w 37 tc a oni dalej upieraja się zeby dziecko zostawić w brzuchu.
 
Lenka - kochana trzymaj się. Doświadczyłam bólu jak mi Gośka uwierała w nerke z kamieniem a była jeszcze malutka więc domyślam się jak to musi być teraz. Może niech cię potrzymają te 6 dni żeby nie był Filip wcześniakiem i potem do dzieła... No nie wiem, łatwo się mówi ;/

Poległam z tym przewijakiem, nie złoże tego cholerstwa ;/
 
reklama
Do góry