reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dzieki dziewczyny ;) odebralam wyniki krzywej cukrowej i przef podaniem glukozy jest 64 mg/dL po godzinie od wypicia 117 mg/dL a po dwoch 112 mg/dL jest podwyzszony mam.nadzieke ze nic sie nie dzieje . A w moczu jakies bakterie wyszly i nieliczne komorki drozdzy :eek:
 
reklama
elleni córeczka przecudna :-)

Agaawa obejrzałam sobie sukieneczki, ładniutkie ale ja mam szerokie biodra a ta czarna jeszcze by mi je poszerzyła więc odpada. A ta biało-czarna to z jakiej firmy? Obejrzałam też dresowe ze strony ochraniaczy ale są dosyć drogie więc tak na oko wolę nie kupować.
 
Hej dziewczyny

Widzę, że temat minky trwa... ja też obkupiłam Gośkę w minky zarówno pościel do kołyski jak i ochraniacz, rożek i kołderkę.Kupowałam na allegro od Sprzedającego Irekwa - na prawdę bardzo ładnie wykonane. Już nie pamiętam ale ochraniacz kosztował mnie chyba 80zł, z jednej strony minky, z drugiej bawełna.
Na tych wszystkich www bolgerów i designerskich można grubo przepłacić bo widziałam i ochraniacze po 200 czy 300zł ;/

A ja od rana latalam za szlafrokiem bo mam takie dość gruby a pomyślałam że przydałby się taki cieńszy, jakaś taka podomka... Ale nic nie znalazłam ciekawego ;/

Elleni - ale masz słodkość w domku :)

ewelina.br
- pewnie będziesz musiała powtórzyć badanie bo przekroczenie nie jest duże.
 
A jaka powinna byc norma tego poziomu cukru po 1 i 2 godzinach?:tak:


ewelina mysle ze bedziesz musiala powtorzyc badanie albo lekarz zaleci diete tzn bez slodyczy itp...:tak:

Esiek a masz ta strone gdzies zapisana z ktorej zamawialas?:tak:
 
Esiek dzieki za linka...;-)

A powiedzcie mi ten poziom cukru to robi sie 50g czy 75 g ? od czego zalezy ktora trzeba bedzie pic?:tak: i jakie musza byc wyniki w 1-2h ?
 
Szczerbatka, Olusia, Agawa, kasik36, Esiek dziękuję dziewczyny za miłe komentarze :*

Olusia
błogostan, a nie bałagan kochana :-p

Agaawa mi na fb nawet często wyświetla takie cuda bo sporo mam jakma dryg do szycia to siedzi i szyje na sprzedaż ;) poszukaj bo szkoda przepłacać ;-)

Lisska, tak udało nam się dwa razy przy świeżynkach ;) między jednym, a drugim podejściem było jeszcze crio ale niestety nieudane. Podeszłam drugi raz do stymulacji już refundowanej i teraz znów za pierwszym razem udało się i została jeszcze jedna śnieżynka,która czeka na mnie J dziękuję :*

Ewelina.br nie są złe wyniki moim zdaniem , na diecie pewnie się skończy ;-)

Ona232 szyłam sama bo właśnie chciałam zrobić niestandardowy wymiar pościeli :-)
Warto jak ktoś ma dostęp do maszyny
Zamawiałam materiał stąd :
Polar Minky Watermelon Craftoholic SHOP
można taniej znaleźć ale przypominam żeby patrzeć na gramaturę, tu jest akurat 400 –najwyżej ;-)

Esiek ty też będziesz miała niedługo takie słodkości :-p ostatnia prosta już :-)

Olusia to zależy czy gin skieruje ciebie na 50tke czy 75tke J z doświadczenia wiem, że lepiej 75tke robić od razu bo jak po 50tce wyjdzie na górnej granicy to i tak zleci 75 :-)
Wyniki nie powinny 120 przekroczyć wg starych norm, teraz nowe weszły jakiś czas temu ale moim zdaniem są mocno za wysokie.
 
reklama
Kotuska - ja mam cos takiego tylko minky + polarek z jakimś tam wzorem, ale planuje dopiero na wiosne uzywac. Na zime na pewno to za cienkie, ale ty rodzisz tez jakos na wiosne wiec mysle ze to fajny pomysł.

Dziewczyny przyszły te przedłużacze do bodyo których pisalam pare dni temu, super sprawa. Pasują mi dowszystkich body na 3 rzepy - z Kappahl, Tesco, Primarku, z Smyka. NIE pasują tylko do C&A.
 
Do góry