reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

O rany proboje was nadrobic naskrobalyscie ze szok . A ja jestem jaks strasznie spiaca i obolala nie moge sie od kilku dni ogarnąć .
Mam pytanie od kiedy trzeba miec spakowaną torbe dla malucha i moją ???
 
reklama
Emilia - bardzo mi się podoba to krzesełko, widziałam je ale nie podejrzewałabym, że jest 0+. Niedobrze, bo wróży jednak jeszcze jeden zakup ... :)

Ewelina - ja się ostatecznie zapakowałam jak Lenkabar urodziła :) Taki kop motywacyjny. To był mój 34tc.
 
Ewelina z torbą to chyba zależy od Ciebie. Ja już bym chciała mieć spakowaną ale niestety brakuje mi parę rzeczy które dokupię pewnie w najbliższy weekend i dopiero wtedy ostatecznie się spakuję. Torby mam dwie, jedną średnią dla siebie i mniejsza dla małej, tak wydaje mi się wygodniej ale jak będzie w praktyce zobaczymy. Mnie mówiąc szczerze brak gotowej torby na tym etapie już stresuje więc jestem z tych co wolą być za wczasu gotowe aby w razie 'w' nie biegać po domu w panice ;-) Moja ginekolog jeszcze przed 30tc mi mówiła że zaleca po 32tc mieć torbę gotową ... Ale jak kogoś jej widok czy sama czynność pakowania ma stresować to bym poczekała :sorry:


Bziumelka
ja chyba miałam podobnie na tym etapie tzn. ok. 5kg. Teraz w 32tc miałam ok.7 kg, obecnie (34) wg. moich obliczeń już 8kg. Też bardzo się cieszę że tylko tyle, szczególnie że super szczuplak nie jestem i mam pewną tendencję do gromadzenia tłuszczyku ;-) Gdybym przed ciążą jadła tak jak teraz to na 100% bym więcej przytyła niż w ciąży -wnioskuję więc że cały nadmiar mała pożera i dobrze :-D

Magda na pewno mała tylko się rozpycha :tak: trzymam kciuki i czekamy na info :-)
 
Matko, już nie mam siły z tym gardłem, czuje sie jak zombie na nic sił nie mam. Jutro po usg ide jeszcze raz do lekarza rodzinnego, na prawde mam dosc.

Odnosnie tego krzesełka, to po co tam wkładać noworodka? pytam z ciekawości i nie wiedzy ;)
 
Hej mamusie. Nie było mnie przez cały weekend i mam dużooo nadrabiania. Mam pytanie do Was bo Wy mądre jesteście to na pewno mi pomożecie :D Stosuje luteinę dowcipną 50 mg, 3x1. Niestety zabraknie mi jej do kolejnej wizyty, którą mam 5 listopada. Mam jeszcze w domu kilkanaście tabletek lutki pojęzykowej też 50 mg. No i czy mogę tą podjęzykową stosować, zastępczo do wizyty, dowcipnie?
 
Hejka!
Anulla ja dopiero wczoraj odebrałam moje pierwsze zakupy dla dziecka, ale i tak jestem dumna z tego że się odważyłam :-) kupiliśmy z M w smyku, korzystając z przecen, dwa pajace w gwiazdki ;-) Reszta jak poznamy płeć :-)
A najlepsze jest to, że wczoraj moja mama wyciągnęła stare sweterki które nosiłam ja i moje rodzeństwo. Sweterki ręcznie robione, jeden przez moją świętej pamięci babcie, drugi zamówiony u sąsiadki przez drugą świętej pamięci babcię :-D Łącznie ok 10 szt! Sweterki są jak nowe, niektóre z czapeczkami, pięknie plecione, mama niedawno je uprała. Oczy z orbit mi wyszły :-D

Magda mam nadzieję że u Was wszystko ok. Daj nam znać gdy tylko już będziesz mogła

Aisa mi lekarz pozwalał stosować zamiennie lutke podjezykową z dowcipną

Miłego dnia dziewczyny :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Smerfeta gratuluje pierwszych zakupów :-) Też mam jeszcze swoje ciuszki z dzieciństwa, które mimo wieku wyglądają bardzo dobrze. kiedyś ubranka było dużo lepsze gatunkowo niż teraz. Ale teraz znowu jest ogromny wybór wzorów i kolorów :tak:
Chciałabym już kupić chociaż jakiś mały drobiazg, jednego bodziaka np. Moja teściowa dobra rada stwierdziła, że teraz absolutnie nie kupować nic a nic, tylko najlepiej już przy końcu ciąży :confused2: ja jej na to, że nie mam zamiaru w 8 msc turlać się po sklepach i kupować WSZYSTKO na raz, również ze względów ekonomicznych. Do następnej wizyty u niej, pewnie mam spokój z mądrymi radami :tak:
 
Do góry