reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Kochane trochę mnie nie było ale uffffff nadrobiła was !!!!!!! Remont trochę mnie przerósł, M
Ciagle wyjeżdżał albo siedział w pracy wiec wszystko na mojej głowie , a
Sprzątanie i rozpakowywanie po remontowe w ciazy to tragedia !!!! Z przerwami na drzemki :) taki generalny remont sie z tego zrobił , ale teraz za To mamy 3 Pokoje na 48,5 metrach :) Franio Ma swój pokoik :) a potem przygotowania do swiat , mimo iz spędziliśmy je u dziadków i rodziców to cos tam Trzeba było zrobic.
W miedzyczasie podejrzenie cholestazy ciazowej ale na szczęście wyniki ok wiec jestem Na zyrtecu po którym Śpię jak zabita i w każdej pozycji ale Przynajmniej nie zadrapie sie na smierć , stopy i dłonie aż do
Krwi zadrapane i do tego noce bezsenne przez to były . Wiec wszystko mnie w tej ciazy łapie , zaczęły mi drętwienie dlonie po nocy i nawet w dzien wiec zespół Cieśni nadgarska mam Gratis :)
Przed światami na wizycie miałam 5,5 kg na plusie a był to początek 32 tc a po switaj to tak jak wy kg jest ciut wiecej hahahahahaha
Mały odwrócił sie juz główką w dół wiec CC odeszło w zapomnienie , jakos po zajęciach w szke rodzenia spokojnie do tego podchoche ale moj ginek co wizyte sie pyta jak chce rodzic , bo jak bede chciała CC to mi zrobi :) ale u nas tatusiowie nie moga byc przy CC tylko po kanguriją 2 godziny a Chcemy te cudowne chwile spędzić razem :)
Franio dał sobie zrobic zdjęcie 3d wiec pokazuje ciociom moje śliczności ImageUploadedByForum BabyBoom1419728264.318982.jpg
Oczywiście standardowe mało Ruchliwy wiec u mnie w ogóle nie ma mowy o falującym Brzuchu jak u was czytam .
Infinity, ona , lioness gratuluje mamuśki i witam Dzieciaczki na świecie :)
Lilka ale niespodzianka cie spotkała , gratuluje i 3mam kciuki :)

A brzuchole Jakie piękne pokazałyscie :) no i widzę ze zakupy wózkowr poczynione na szeroką skale i pranie ;)
A ja wózka brak, łóżeczka brak i wyprawka Tez Jakos jeszcze w tyle przez ten cholerny remont ktory sie przesunął wrrrrr ,
Obiecuje sie poprawić z aktywnością :) zatem wesołych po świętach :)
PS na końcówce pisania posta prawa dłoń juz tak zdretwiala ze nie wiem jak. Dotrwalam z pisanie. :/
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1419728264.318982.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1419728264.318982.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 68
Mi na zgage pomaga tylko reni, życia sobie bez niego nie wyobrażam ;) jeszcze czasami co zabawne mandarynki mi pomagają hahahaha.

Genna, bidulko remont dał ci w kość ale teraz przygotowania dla Frania to szybko zapomnisz o remoncie ;) Śliczny ten twój synuś ale leniuszek jak nadal nie daje ci w kość :) Jeszcze zdjęcie brzucholka powinnaś dodać ;)
 
Witam się i ja poświątecznie ;-)
Świeta minęły szybko ale i przyjemnie, bo w końcu z wymarzonym brzuszkiem :)
Mnie też nieraz męczy zgaga, zwłaszcza wieczorami, tzn mialam ją może z 4-5 razy, przed ciążą nie wiedzialam co to jest zgaga, tak teraz wiem ze to jest mega nieprzyjemne :sorry2:.

Genna kochana ale Ciebie się wszystko łapie, Dobrze że okazało się że to nie cholestaza. Ale kurczę ta cieśnia nadgarstka juz by sobie odpuściła i te drętwienie rąk. A Franiu to mały przystojniaczek :-). Fajnie że sie odwrócił główkowo. Ja przyznam że boję sie bardzo porodu, ale też chce spróbować SN. Super że juz jesteście po remoncie, teraz tylko kompletować wyprawkę...

A ja z moim M przeziębieni. Oczywiście męzulkowi przechodzi bo łyka wszystko czego ja nie mogę :sorry2:, a ja kuruje sie syropkiem *spam*, herbatą z cytryną i czosnkiem. Nosz maskara z tymi przeziębieniami.
Sylwestra mamy spędzić ze znajomymi, ale powiem szczerze ze przez moje przeziebienie nie chce mi sie. Najchetniej wzielabym kapiel wieczorem, polozyla przed TV z moim M i ogladala filmy... Ale jest jeszcze szansa na to ze tak bedzie bo kumpela pisala ze tez est chora i jej cora tez.
Moja córcia coraz częściej kopie mamusie po żebrach, dziwne uczucie hhihi. Ogólnie to baraszkuje w brzuchu na calego :).
Przyszly przed świetami literki z imieniem ZOSIA. Ale pokaże juz efekt końcowy jak rozłożymy łózeczko i poprzyklejam je.
 
Magda powiem
Ci ze nie miałam kiedy zrobic zdjęcia brzuchole bo dopiero przed świętami moj M łaskawie przyniósł lustro z piwnicy bo schowane na czas remontu było i szybciutko je wieszalam wiec musze nadrobić zdjęcia brucholka w przyszłym tygodniu :)
Montana ty juz z wyprawką na całego szalejesz :) ja wczoraj postanowiłam poukładać w komodzie rzeczywiście zobaczyć co juz mam a co dokupić , ja nie dostałam od nikogo nic dla młodego , w sensie używanego , jedna koleżanka chce mi cos tam dac ale jej dziecko miało tak zajechanych rzeczy ze chyba ze świnkami w korytko spalo bo jak taki mały brzdacem moze tak zniszczyć ubranka. Zostały pierdoły z lasu typu, termometr do wanienki , frida, nożyczki do paznokci, apteczka , przewijak, wanienka , wiec sie okazuje ze tylko ciuszki mam, kocyki bede szyla jakos na dniach. A przed wczoraj miałam sen ze pojechałam do szpitala rodzic a ja ani wózka , łóżeczka a o ciuszkach ze nie wyprane to juz nie wspomnę :/ aaaa i jeszcze literki musze zamówić .
Dziewczyny łóżeczko Gonatt z IKEI , to białe jest niedostępne :/ jak pytałam tonprawdopodobnoe bedzie w lutym ale nie koniecznie , a jedno szare jest jeszcze w Gdańsku , wiec musze w przyszlm tygodniu jechac i szybko kupic naprawy okazji reklamować cześć stołu bo po zamontowaniu całości i włożeniu ostatniej części ktora była w całości w kartonie okazało sie ze jest pęknięta aaaaaaa a kupowaliśmy to w Poznaniu , na szczęście wymienią w Gdańsku :)
Dziewczynki miłej niedzieli zycze :) a czy wam tez jakos te dni sie mylą? Bo na wolnym imprez te święta to ja sie pogubiłam , a na dodatek król ZUS cos w ciula ze mną leci , dostaje mniejsze wypłaty niz powinnam :(
 
Genna, miałam taki sam sen ;) stresujący strasznie.
Ze mną ZUS ostatnio też w kulki poleciał. Prawie 2 tyg później kasę dostałam na szczęście teraz mieli wypłacić do 25 a 23 były na koncie. Co to za instytucja wrrrrr.
 
Genna ciesze sie, ze jestes :) Generalny remont w ciazy to kiepski pomysl, zwlaszcza na tym etapie ale wiem, ze u Ciebie wszystko sie przesunelo w czasie i nie mialas na to wplywu. Czas szukac wozka, lozeczka i innych potrzebnych rzeczy. Ja mam zamiar zabrac sie za to po remanentach. A malowanie mam zamiar rozpoczac po koledzie. Najpierw musze wymierzyc kanape, ktora mam zamiar na razie wstawic do pokoju synka, zeby tam z nim spac. Zobaczymy ile miejsca zostanie na pozostale meble bo lozeczko, szafa i komoda zmieszcza sie na pewno ale mysle tez o wstawieniu fotela bo chyba wygodnie by mi sie w nim karmilo. Musze tez zamowic rolety bo mam tam stare zaluzje, ktore sie zacinaja. No i oczywiscie karnisz, firanka, zyrandol, jakas lampka i pewnie sto innych rzeczy, ktore wyjda w praniu ;)
 
Medalikara, w pracy do samego końca będziesz? No nie fajnie.
Ja chodziłam jeszcze od czasu do czasu bo robiłam "porządki" ;) wnioski o zwrot kasy wysłane więc już się pożegnałam. Mój mąż też w domu siedzi i codziennie słucham że zęby w ścianę włożymy jak będzie śnieg i mróz. No niestety tak to jest co roku w budowlance, a od 8 lat co roku tak go słucham ;)
Muszę w aptece spytać o ten gaviscon może lepszy od reni będzie ;) bo po migdałach to jeszcze gorszą zgage mam.
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

Genna dobrże, ze juz po remontach, znam ten bol. Ja tylko mały pokoj i łazienka, a z kurzem i pyłem walczyłam 2 tygodnie. Ale juz powoli zabieraj sie za wyprawkę.

Ja wczoraj sie źle czułam, nic zjeść nie mogłam, brzuch mnie bolal, był twardy. Do tego biegunka. Nie wiem co jest. Dobrze, ze mam dzis wizyte. Bo sie martwię. Mały tez był spokojniejszy, co mnie martwiło.

Milego dnia Dziewczynki.
 
Do góry