reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Milagros cudne rzeczy. Ile w TKMAXX było pięknych rzeczy na dziewczynkę.
Gotadora a ile będą mieć cudnych zdjęć w takich ślicznych ciuszkach. Ty to masz majorkę z własną odzieżą używaną, chyba bym wszystko dla swojego przygarnęła:)
 
reklama
Dziewczyny, te Wasze zakupy są niesamowite :-)

Fuson--> bardzo mi przykro, ale nie poddawaj się, ja jestem po 3 całych stymulacjach...zmieniłam klinikę i byc może to było kluczem do zagadki...musisz być silna i rozważ proszę zmianę kliniki..
 
wiecie, dziś artykuł przeczytałam ... + Dlaczego mały Oliwer nie przeżył? | Radio Olsztyn i w radiu wiadomości ... straszne co się im przytrafiło, a gdyby trafiła do innego szpitala ( do wojewódzkiego) z pewnością tam by nie czekali, tutaj ktg robią dziewczynom kilka razy dziennie, dla mnie słuchali serduszek dwa, trzy razy dziennie, raz położna nie mogła znależć małej i od razu poszła do lekarza - miałam zrobione usg po kilku minutach ... a dla niej nie było dobrej opieki, zbagatelizowali to że zanikało tętno ... jak tak można :-(
 
Gdybym się zdecydowała, to zmieniłabym klinikę pewnie. Wiecie, ja się nie boję stymulacji jako takiej, bo przechodzę je całkiem spoko. Boję się skutków, które mogą pojawić za parę lat (rak jajnika na przykład). O wcześniejszej menopauzie nawet nie wspominam, bo to nie choroba. Ale zajmowanie się małym dzieckiem z szalejącą menopauzą, to też nie wesoło...
 
Milagros cudne to zestawy, tak sie napatrzalam ze korci mnie znów cos kupic...ehhhhh

Millia cos dlugo sie nie odzywa... czy ona czasami nie dojezdza jakos dalej do lekarza?
 
madzialenak...jedz ile możesz, pozwol sobie teraz na to, potem będziesz się martwic tusza;-) a co do wyglupow, to nasze chłopaki chyba maja tak samo, bo mój szaleństwo uskutczenia takie, ze czasem to az się boje, ze przez pepek raczke wystawi;-)

Sony...cudne rzeczy kupilas:tak: teraz już chyba stopujesz w ciuchach, masz już większość?

Fusun.
.fak! bardzo mi przykro...powiem tylko, zebys się nie poddawala, chociaż podejrzewam, ze brakuje sil...tule:*

Adus..masz racje, ja dojezdzam do lekarza do wwy, wiec jakies 120km...ale już jestem i zaraz opisze co tam u mnie...co do szpiworka to ja mam! i mysle, ze jest to potrzebne:tak: nie sa to jakies duże pieniądze a przyda się na pewno. ja kupiłam w TKMAXX, ale tak jak Sony napisala, widziałam dziś w Ikea i tez sa fajne:tak:

Ikasia...no piękne zakupy! gratuluje:-)


co do mnie..hmmm, z malym wszystko niby ok, ale brzuszek wychodzi mu na granicy normy, tej dolnej...czyli jest w normie, ale trzeba pilnować, żeby nie był poniżej...na następnej wizycie zmierzymy jeszcze raz dokładnie i jak cos będzie nie tak to do szpitala chcą mnie wziąć. lozysko zmienilo stopien na II/III, czyli tez powoli mi się starzeje, no a z usg wynika dopiero 32tc skończony, wiec to chyba trochę za wcześnie. ale przepływy i ilość wod płodowych nadal ok, wiec poki co nie ma co się stresować, ale obserwować...
maly jest podobno dlugi i chudy, teraz wazy około 1700g. miałam nadzieje, ze więcej.
szyja dluga zamknieta, 44mm.
moje skurcze wziely się stad, ze maly jest nisko glowka ulozony i mnie ciśnie, ale to nic zlego, dostałam teraz 3x dziennie nospe forte.


ja tez się obkupilam, ale jutro już wstawie zdjęcia, bo nalatałam się po ikei jak debil:sorry2:
 
Miliaa dobrze, że szyjka trzyma. Co do łożyska to się nie znam, a co powiedział lekarz?? No i waga małego b.dobra. Jak patrzę w tabelach to tak ma być w tym tyg. ciąży. Przynajmniej w ciuszkach 56 pochodzi. Koleżanka urodziła 4600 i ciuszki były za małe.
Sama nie wiem czy mam wszystkie ciuchy, czy mi braknie itd. Muszę mieć dwie czapeczki, a mam jedną, no i nie mam łapek:) i skarpetki. Kosmetyków nie mam, łóżeczka, pościeli też nie, na wózek czekam, jeszcze wanienka i wszystkie dupsy. Laktator mam. Jeszcze sporo, ale z ciuszkami muszę przystopować, tylko śpiworek kupić. No i jeszcze fotelik.
 
Ostatnia edycja:
Sony..Powiedział, ze do obserwacji, najważniejsze,ze przepływy sa OK...powiedział tez, ze musze więcej jesc, bo maly zabiedzony trochę, poki przepływy sa ok to należy z nich korzystać i nie martwic się dieta...a ja caly czas się ograniczałam:zawstydzona/y: i teraz mi głupio, bo mam wrazenie, ze glodzilam moje dziecko:-(
 
reklama
Milagros, cudne te ubranka. Bardzo mi się podobają.
Jeśli się okaże, że będzie mi dane mieć dziewczynkę, to ustawię się w kolejce do Ciebie, żeby odkupić te ubranka :-D
 
Do góry