reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Lawendowy...przyznaj się, ile bombonierek zebralas:-D ?

Miliaa, kiepska sprawa z tymi bombonierkami. Teraz dzieci nic nie dają, bo rodzice uważają, że to jest s.... obowiązek nauczyciela użerać się z dzieciorami przez cały rok. I nie ma teraz czegoś takiego, jak wdzięczność czy podziękowanie. Nawet kwiaty, to dają tylko wychowawcom i to nie wszyscy.
A ja dalej jestem w szoku, że to już. Koniec. Przynajmniej na czas jakiś :-D

Miliaa, Tobie życzę udanego grillika w rodzinnym gronie.
 
Hej dziewczyny,
Maja - ciesz się dziewczyno i nie martw się o przyrost, przy takiej betce kolejne wyniki to już tylko formalnosc. Ile będzie bobasków tego nie wie nikt niby wysoka beta może wskazywac na bliźniaki, w moim przypadku lek. przed USG byli przekonani, że będzie dwójeczka a za każdym razem było tylko jedno maleństwo. Jeśli marzysz o parce to życzę Ci aby towje życzenie się spełniło:tak:
Miliaa - ja wycinam metki nożyczkami do paznokci bardzo łatwo nimi przecinac szwy, gorzej jak metki są wszyte ale dzięki malym gabarytom nożyczek można metki obciąc prawie przy materiale. Zawsze po obcięciu sprawdzam czy nie została ostra krawędź (szególnie ostre mogą byc sztywne metki) jeśli jest ostra to nożyczkami ją strzępie i po problemie. Istne rękodzieło artystyczne więc staram się zawsze po zakupie je powycianc do roboty masowej nie mam cierpliwosci:zawstydzona/y:

Z waszych postów wynika, że pogoda u was dopisuje, no to pozostaje mi z cierpliwoscią czekac na poprawę pogody na południu. U mnie szaro i wygląda, że znowu będzie padac aż mi się nie chce po sklepach jeździc. Może mój brak mocy wynika z tego, że od dwóch dni strasznie kiepsko śpię max 4 godziny niby budzę się wypoczęta ale w ciągu dnia nie mam energii.
Dobrze, że na allegro można wszystko kupic. Dzisiaj mam zamiar zamówic kołyskę (ostatecznie stanęło na drewnianej), huśtawkę, zestaw butelek, koszulkę do szpitala i przekornie tylko jeden biustonosz do karmienia (mam nadzieję, że tym razem okaże się, że będę ich potrzebowała więcej bo będą mnie zalewac potoki mleka).
dziewczyny - jakie kosmetyki kupujecie dla maleństwa (chodzi mi o markę i konkretnie co), ja do pupy linomag i sudocrem zastanawiam się nad kosmetykami do kąpieli (chyba kupię Oilan) i jaką oliwkę polecacie?
 
kiwisia...ja kupiłam już hipp, przeczytałam, ze to jest jedna z lepszych marek teraz na rynku dla dzieci, szczególnie pod katem tego, ze ma najmniej parabenow, konserwantów i ogolnie chemii, im mniej tego goofna tym lepiej:tak: mam krem do twarzy i ciala, plyn do kapieli i oliwke, mam tez sudocrem, bo dostałam kiedyś jako gratis do gazety. nie jest duże opakowanie, ale na początek wystarczy.
Oilan i wszystkie tego typu kosmetyki podobno używa się zazwyczaj przy wcześniakach albo jak dziecko ma atopowa skore, tak to nie ma sensu natluszczac niepotrzebnie.

Lawendowy...moja mama przyniosła mi trochę bombonier, ale kwiatow nie dostala;-) a by mi się przydaly do domu:-D ja tez pracuje (jestem zatrudniona) teraz w szkole, no ale na zakończenie nie miałam sily pojsc, wiec sama nic nie zyskałam:rofl2:
 
Miliaa, moja mama też jest nauczycielką :-D
Też dostała trochę kwiatów i 2 bobmonierunie, bo malutkie czekoladki.
A ja dostałam czekoladę i galaretki w czekoladzie, no i kwiaty. Ale ogólnie z roku na rok, coraz marniej.
 
A ja w markecie czekam aż A. Rozprawi się z klientami. Chodziłam za koszulami do karmienia. Pierwszy raz od 9 ms. byłam w supermarkecie. Koszmar - świat jest pełen brzydkich rzeczy :-( ile kosztowało wyprodukowanie tych wszystkich szmat i gdzie to utylizować?
Co do prezentów dla nauczyciela, nie podobają mi się nowe zwyczaje i kwiaty składkowe. Dziecko nie wyraża podziękowania, a jedynierodzic po zebraniu wydala pieniądz z kieszeni. Poza szkołą Małgonia zanosiła w tym roku merci albo bukiecik - w zależności od moich możliwości.
 
reklama
Gotadora, Misia - no trochę było za intensywnie, ale nie miałam możliwości manewru- akurat to był intensywny miesiąc w branży i wszyscy byli zajęci, nie było komu przerzucić pracy... Teraz już na pewno będę wolniej funkcjonować - dziś poleguję cały dzień :)

Wyszły mi już wyniki krzywej i trochę się martwię, piłam 75g i wyszły mi takie:
na czczo 87 (niby ok)
po 1 h - 160
po 2 h - 140.
To 140 to granica normy i chyba już się ją traktuje jako "podejrzaną". Wizyta dopiero w środę, zamartwię się :-(
Nie wiem, czy to ma znaczenie że wczoraj jadłam kanapkę po 22:00, ale w sumie w Internecie było napisane gdzieś, że wystarczy nie jeść co najmniej 8 godzin, a tyle było, bo byłam dopiero po 9:00 w laboratorium...
 
Do góry