reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co na opuchniete nogi?

Z tego co się orientuję to odstawianie soli to przestarzała metoda, na dodatek nie potwierdzona badaniami. Zaleca się właśnie spożywanie soli, ale nie tylko kamiennej, ale również morskiej. No i oczywiście wypoczynek i nogi w górze.
 
reklama
Ja na opuchnięte nogi kupilam sobie balsam z efektimy pharmacare. Smaruje regularnie i już jakoś mi lepiej :) wiec jeśli któraś ma taki problem moze ten balsam pomoże, a przy okazji bardzo fajnie nawilża!
 
balsam to jedno, relaks u mnie na poduszce super mami na balkonie z lekko uniesionymi nogami to drugie. warto postawic na komfortowy wypoczynek
 
slyszalam o tej supermami poduszce od siostry, teraz takie upaly to na balkonie tez sie nie da wytrzymac.. nawet z tak wygodna poduszka
 
Mi na opuchnięte nogi nic nie pomagało. Długo borykałam się z tym problemem. Żele, kremy, moczenie w wodze z solą nie przynosiło żadnych rezultatów. W końcu nie wytrzymałam i zaczęłam szukać zabiegów. Koleżanka powiedziała mi o karboksyterapii z której korzystała jej mama. Wybrałam się na zabieg do instytutu new look Link do: Karboksyterapia Warszawa Centrum | Efekty | Wskazania . Zabieg karboksyterapii okazał się lekiem na moje opuchnięte nogi - teraz bardzo jej dziękuje że mam kłopot z głowy.
 
Stosuję od przeszło miesiąca kapsułki maxi3vena, biorę regularnie po jednej kapsułce każdego dnia. Jakoś nie długo czekałam na ulgę spowodowaną ciężkimi nogami. No i nogi przestały puchnąć bo to niestety również mi dolegało. Na szczęście minęło.
 
Stosuję od przeszło miesiąca kapsułki maxi3vena, biorę regularnie po jednej kapsułce każdego dnia. Jakoś nie długo czekałam na ulgę spowodowaną ciężkimi nogami. No i nogi przestały puchnąć bo to niestety również mi dolegało. Na szczęście minęło.
Moja siostra bierze te same tabletki. Moja mama miałam problemy z krążeniem, a tata nie. No i siostra odziedziczyła problemy po mamie ;) Nic przyjemnego, ale ten ruszczyk lekarski pomaga jej na tyle, że nie czuje żadnych objawów.
 
reklama
Mi na opuchnięte nogi nic nie pomagało. Długo borykałam się z tym problemem. Żele, kremy, moczenie w wodze z solą nie przynosiło żadnych rezultatów. W końcu nie wytrzymałam i zaczęłam szukać zabiegów. Koleżanka powiedziała mi o karboksyterapii z której korzystała jej mama. Wybrałam się na zabieg do instytutu new look Link do: Karboksyterapia Warszawa Centrum | Efekty | Wskazania . Zabieg karboksyterapii okazał się lekiem na moje opuchnięte nogi - teraz bardzo jej dziękuje że mam kłopot z głowy.
W ciąży tego się nie robi 😬
 
Do góry