reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co na opuchniete nogi?

Też to przechodziłam i niestety robi się co raz cieplej i będzie co raz gorzej. Najważniejsze to odstawić sól i starać się wypoczywać jak najwięcej z nogami uniesionymi do góry. Pomimo, że moje stopy wyglądały jak "u słonia" nawet po nocnym odpoczynku to jednak żadne żele i maści nie pomagały :-(. Jedynie moczenie w chłodnej wodzie dawało jakąś ulgę.
 
reklama
Jestem w 7 miesiącu ciaży i puchnął mi stopy tak straszliwie, że nie mogę się nigdzie ruszyć :( Próbowałam już z różnymi żelami, próbowałam moczenia w soli i nic kompletnie nie pomoga - stopy bolą na tyle, że przejście nawet do sklepu i z powrotem ( a mam pod samym domem) sprawia mi problem - czy któraś z was tak miała?
 
Jestem w 7 miesiącu ciaży i puchnął mi stopy tak straszliwie, że nie mogę się nigdzie ruszyć :( Próbowałam już z różnymi żelami, próbowałam moczenia w soli i nic kompletnie nie pomoga - stopy bolą na tyle, że przejście nawet do sklepu i z powrotem ( a mam pod samym domem) sprawia mi problem - czy któraś z was tak miała?

Twój temat został połaczony z istniejacymi juz na forum. prosze nastepnym razem uzywam opcji "szukaj". Pozdrawiam
 
ja taki problem rozwiazalam zabiegiem w spa - to sie nazywalo refleksologia stóp . polega na uciskaniu odpowiednich miejsc, ja akurat bylam w spa cece, wlasciwie korzystalam z tego do konca ciąży, bo przynosilo spore ukojenie :)
 
Myślę, że faktycznie zabieg spa może być jednym z najlepszych rozwiązań na tego typu schorzenia. W tym warszawskim iq medispa na Nowogrodzkiej znalazłam zabieg frigi thalgo, który pomaga w usunięciu przyczynę takiego stanu, a nie tylko doraźnie go likwiduje. Warto się przejść na konsultację i coś więcej dowiedzieć na ten temat.
 
Myślę, że faktycznie zabieg spa może być jednym z najlepszych rozwiązań na tego typu schorzenia. W tym warszawskim iq medispa na Nowogrodzkiej znalazłam zabieg frigi thalgo, który pomaga w usunięciu przyczynę takiego stanu, a nie tylko doraźnie go likwiduje. Warto się przejść na konsultację i coś więcej dowiedzieć na ten temat.
to jest bardzo dobry pomysl, ja staram sie nie uzywac soli i jem wiecej moczopednych warzyw,koperek,natka,pietruszka itd, chyba pomaga bo narazie nie mam az tak opuchnietych nog
 
krem z wyciągiem z kasztanowca może pomóc, spray chłodzacy venospray przynosi ulgę, nie na długo, ale zawsze to coś, prysznice na przemian zimna i ciepła wodą, nogi w górze. najlepszy sposób to urodzić, na ogół do 2 tyg opuchlizna i dyskomfort znika :)
 
reklama
Do góry