reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cola w ciąży

Ja piłam i piję cole w ciąży, czasem mam takie pragnienie i sobie nie odmawiam.Ale jak wypiję za dużo mam zaparcia, więc próbuje jak najmniej pić gazowane, bo np mi szkodzi na żołądek.W pierwszej ciąży piłam dużo coli i nic mi nie było, córce tez nie.
 
reklama
Moja znajoma na początku ciąży trafiła do szpitala we Włoszech. Miała silne mdłości i zawroty głowy. I uwaga : lekarz polecił jej, aby doraźnie na mdłości piła napar z imbiru i właśnie colę. Oczywiście nie można przesadzać z ilością.
 
ja pilam sporo coli w poczatkowych tygodniach ciazy, strasznie wymiotowalam, nic innego nie moglam wypic, ani wody, herbaty, soku, niczego, wszystko ladowalo w wc, jedynie cola pomagala zmniejszyc mdlosci, byla jedynym napojem, ktory zostawal w zoladku, tak bylo od 8 do 15 tc, dzieki niej moglam cos zjesc, popic i od razu nie zwymiotowac
 
Do góry