reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy bezrobotna kobieta w ciąży może starać się o jakiś zasiłek itp. ?

Artykul w gazecie wyborczej na temat Co sie nalezy kobietom w ciazy nie jest pomocny, bardzo kiepski artykul, odwalone, istna porazka, jak ktos chce przeczytac za darmo to zapraszam na chomikuj i prosze wyszukac chomika classice
 
reklama
Witam mam nadzieje ze pomozecie...
Jestem w 10 tyg ciazy pracuje na umowie zlecenie nie stety nie mam odprowadzsnych skladek chorobowych tylko zdrowotne wiec l4 mi sie nie nalezy a nie ukrywam ze praca nie jest lekka poniewaz pracuje w markecie lewiatan ktory jest czynny 24/h 7 dni w tyg , jako ze sie nie ucze a mam 22 lata czas pracy i zmian jest rozny potrafia jednego dnia dac zmiane od 14- 22 a na nastepny od 6-14 wiadomo ze 4 godz snu to nic a kobieta w ciazy musi o siebie dbac sa takze nocki kiedy trzeba dzwigac a nie powiedzialam jeszcze ze jestem w ciazy do konca marca mam umowe z chlopakiem wynajmuje parter zdwoma pokojami w domku z osobnym wejsciem chlopak pracuje na budowie ale bez umowy moje pytanie czy gdy zrezygnuje z pracy i pujde sie zarejestrowac w urzedzie moge starac sie o jakos pomoc z opieki czy z innej instytucji juz nie wiem co robic a prace mam stojaca z gory dziekuje za odp
 
No niestety w ciazy to ewentualnie jakas zapomoga z mopsu ale zasilek zaden Ci sie nie nalezy ..a o jaki urzad Ci chodzi?

Po porodzie natomiast dostaniesz przez rok 1000 zl kosiniakowe no i na dziecko 500 zl + rodzinne.

010igov35ye70zfx.png
 
Witam, czy ktoś tu jeszcze jest? widzę, że temat jest dość stary. Interesuje mnie jak sprawa wygląda obecnie. Co należy się kobiecie w ciazy bez prawa do zasiłku i bez dochodu?
 
Do góry