reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy na pewno ciąża? Pomocy!

Dołączył(a)
30 Styczeń 2015
Postów
7
Witam Jestem po ślubie 3 lata, w ostatnim czasie postanowiliśmy, że jak będzie dzidzia to będzie super problem w tym, że nie pamiętam dokładnej daty miesiączki - wszystko przez święta tzn. była zaraz po świętach ..ale przez wszystko zapomniałam zaznaczyć kiedy. No ale...4 dni temu już jakoś tak wydawało mi się, że już miesiączka powinna być, a dzień wcześniej strasznie niedobrze mi było...więc zrobiłam 3 testy ciążowe - wszystkie pozytywne i wyraźne kreski. Na drugi dzień zrobiłam badanie krwi hcg beta, a że po wybraniu w stresie nie miałam pojęcia co to oznacza poszłam do mojej ginekolog z nfz. No i na podstawie wyników i badania mówi, że na razie to początek 2 tydzień - i że do zapłodnienia ok. 10-13 mogło dojść...(na USG widać na razie małą plamkę)i że mam przyjść 10 lutego z porobionymi innymi badaniami. Na 16 jestem jeszcze umówiona prywatnie do ginekologa (jest bardzo dobry i przyjmuje raz w tyg w moim mieście i musze poczekać). W każdym razie mąż pochwalił się już wszystkim...wszyscy płaczą z radości cieszą się ird...a ja naczytałam się właśnie, że 2 tydz to nic nie wiadomo, że dopiero ma dojść do zapłodnienia..jak nie to komórka się złuszczy....i już nie wiem jestem w ciąży czy nie..i czy faktycznie jet się czym martwić, że nic z tego... proszę o poradę bo do 10 jeszcze daleko wszyscy się cieszą...a może nie mam powodu..

PS. Dodam, że test beta hcg wyniósł 4 dni temu 1640
mIU/ml
 
reklama
magdalenka gratulacje:-). Pewnie ginekolog chodziło, że drugi tydzień od zapłodnienia. Tak naprawdę to jesteś pewnie w 4-5tyg ciąży. Bo dodajemy jeszcze początek cyklu, czyli pierwsze 14 dni. Pewnie na wizycie widziałaś pęcherzyk ciążowy, a następna to będzie bicie serduszka:-)

Jeśli nie zbyt jasno wyjaśniłam, to poczytaj:
Kalendarium CIĄŻY – I trymestr (1-12 tydzień ciąży)
 
Ostatnia edycja:
magdalenka ty nie czytaj głupot na necie...wybierz dobrego lekarza któremu będziesz mogła zaufać. ani się obejrzysz jak będziesz tulić malucha .. ciąża tak szybko leci.. teraz dbaj o was:) powodzenia i wszystkiego dobrego..:)
 
Do góry