reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drętwienie brzucha

dominika.22

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Kwiecień 2014
Postów
22
Miasto
Warszawa
Witam i po raz kolejny proszę o pomoc :)
Nie chcę ze wszystkim jechać od razu do lekarza dlatego zwracam się do Was. Czy któraś z Was odczuwała drętwienie skóry u góry brzucha zaraz pod piersiami? Praktycznie nie czuję nic przy dotyku. A w środku czuję czasem mocny ból ale łączę to z uciskaniem na coś przez moją córeczkę. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź :)
 
reklama
Jestem w 36 tygodniu. Biorę magnez, brzuch raczej nie robi mi się twardy. Przeszukalam całe Google ale znalazłam tylko tematy o dretwieniu dolnej a nie górnej części brzucha
 
Ja czasem miałam takie wrażenie ale miałam wielki brzusio i być może to własnie od tego jak spędza się duzo czasu w pozycji siedzącej i uciska brzuch pod piersiami to takie wrażenie jest a u ciebie to tak non stop czy chwilowe ?? zasięgnij porady lekarza nami się nie sugeruj bo to co u nas to nie koniecznie u Ciebie .
 
Ja to mam cały czas nawet teraz po nocy. I brzuszka też nie mam takiego dużego. Będę musiała zawrócić głowę mojemu lekarzowi. Ale dzięki wielkie za pomoc :)
 
Lekarz stwierdził, że ten ból i drętwienie może być spowodowane watrobą. W poniedziałek jadę na badania i wtedy się okaże co i jak. Dzięki wszystkim za pomoc :)
 
ja czegoś takiego nie mam ale może pij zioła na relaks, uspokojenie Szczęśliwa Ciążą i bierz magnez z potasem to może Ci to przejdzie
 
u nas sprawdzila sie na nocne besennosci supermami poduszka ortopedyczna, przesypialam cale noce, rano budzilam sie wypoczeta a to przeciez bardzo wazne, nie tylko u kobiet w ciazy ale i u kazdego czlowieka, aby miec sile na caly kolejny dzien..
 
reklama
reklama
Do góry