reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga ciąża po cesarskim cięciu????

czesc dobrze wiem o co ci chodzi ,ja też juz bym chciała byc po :tak:.Jutro ide do szpitala ,wiec zobaczymy jak to będzie nie wiem co zadecydują...Ale będzie dobrze hihi tak se mówie :-D


U mnie juz tyle po terminie(byl na 2 wrzesnia) i nadal nic w piatek ide szpitala zobaczymy co bedzie.A co wyszlo u ciebie?Co zdecydowali?
 
reklama
Cześć dziewczyny ja już jestem po wszystkim miałam też drugą cesarkę jest ok .Najwarzniejsze że mały jest cudowny .POZDRAWIAM WSZYSTKIE pa
 
Ja tez juz jestem po, niestety nie udalo sie naturalnie.Bylam podlaczona pod kroplowke przez dwa dni i nic nie dalo, mialam druga cesarke.
 
hej - ja swojego smyka też urodziłam przez CC i tak szczerze to bardzo się z tego ciesze ,, strasznie bałam się porodu a najbardziej tego że mnie natną ( chyba tego bałam się najbardziej )tym czasem mój synek jakby podzielił obawy mamy i się nie przekręcił .. w dniu terminu stawiłam się w szpitalu a następnego dnia mnie pocieli .. po 12h juz łaziłam a po godzienie od operacji wysyłałam smski .. widać każdy inaczej znosi .. ja gdybym miała mieć drugie dziecko to tylko CC..
 
no to super dziewczyny my mamy juz to za sobą :-):-):-)Życze powodzenia dziewczynom które dopiero będą rodziły czy to naturalnie czy tez nie..Pozdrawiam wszystkie ..:-):-D
 
Do góry