reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga ciąża po cesarskim cięciu????

Ja zaszłam w drugą ciążę dwa lata po cc. Cięcie było z powodu braku postępu w akcji, poród przedwczesny 34 tydz. wywoływany bo odeszły wody, było rozwarcie tylko skórcze nie takie i ja już nie miałam siły nawet na cokolwiek bo trwało to wszystko wieki). Druga ciąża przebiegała lepiej i udało się donosić. Pozwolono mi rodzić naturalnie po badaniu USG grubości blizny na macicy. Tylko po cc nie można dostać ZOZ bo gdyby się coś działo z macicą np. zaczęłaby pękać to po ZOZ nic by się nie odczuwało i lekarze nie mogliby zareagować w porę (tak mi przynajmniej powiedziano). A co do porodu sto razy wolę naturalnie bo nikt mi nie odbierze momentu jak położna położyła mi córę na brzuchu:-) uczucie nie do opisania:-D
 
reklama
chyba w takim razie emi pierwsza cesarke przespalas:-D ja bylam znieczulona od pasa w dol, i jak mi mala wyjeli z brzucha to tez mi podali i lezka sie zakrecila.. niesamowite uczucie..
 
chyba w takim razie emi pierwsza cesarke przespalas:-D ja bylam znieczulona od pasa w dol, i jak mi mala wyjeli z brzucha to tez mi podali i lezka sie zakrecila.. niesamowite uczucie..
to takie znieczulenie jest lepsze ..Ja za pierwszym razem byłam znieczulona ogólnie ,Ale takie znieczulenie miejscowe jest ok:-).......Zobaczymy co to będzie;-)
 
Welonka, daj znac koniecznie i powodzenia. ;-)
Dam zanc na pewno byłam wczoraj na KTG i oczywiście w domku to skurcze mam a tam tylko troszeczkę;-) a na dodatek mój synuś sobie usnął i położna cały czas go tam szturchała żeby sie ruszał hehe ....Mówiła mi że jak będe po terminie to nie powinni mi wywoływać ale jak zrobią to sama nie wie niezle jak nic nie wiedziałam tak nadal niewiem:crazy: w poniedziałek mam kolejne KTG .a w czwartek wizyte zobaczymy co powie ;-)....
 
DZięki wszystkim za dodanie otuchy ..:-) naprawdę wiele to dla mnie znaczy takie wsparcie :tak:teraz czekam i czekam i coraz bardziej jestem pewna że mojemu synkowi się nie spieszy na ten świat :no: Chyba przeterminowany będzie :rofl2: Tak jak moja córka też była po terminie :tak: ......................
 
jasmina 111 a ty drugą cesarkę miałaś to z jakich przyczyn???odrazu cię pocieli czy czekali aż się coś rozwinie ???Sorki że tak sie wypetuję ale niewiem co mnie czeka :no: i wole się spytać kogoś kto juz to przechodził bo widziałam że pierwszą cesarke też miałaś dosyć dawno >>>> Jak byś mogła mi napisac jak to było u Ciebie :-)Była bym wdzięczna.Pozdrawiam .
 
reklama
chyba w takim razie emi pierwsza cesarke przespalas:-D ja bylam znieczulona od pasa w dol, i jak mi mala wyjeli z brzucha to tez mi podali i lezka sie zakrecila.. niesamowite uczucie..

:-(ja wtedy nie dostała Macia na brzuszek. Położna pokazała mi go już zawiniętego w jakąś pieluchę i widziałam tylko jedno oko i kawałek czoła
 
Do góry