reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

duszności w ciąży

reklama
jezu takie informacje to powinni mówić na lekcji wychowania seksualnego albo na lekcjach religii jak chcą zniechęcić do seksu. Matuchno ja to wczoraj wylądowałam w szpitalu niestety mieszkam w Szkocji a medycyna jest tu na poziomie cywilizacji z czasów dinozaurów. przez cała noc walczyłam z dusznościami dwa razy tak się hiper wentylowałam, że mi się film urwał oczywiście lekarze nie mieli czasu mi pomóc dali mi dwa paracetamole I PO 24 GODZINACH WYSŁALI DO DOMU. Więc leze i duszę się dalej czasem płaczę czasem nie oddycham próbuje spać na siedząco i czasem stoję- wszystko byle by tylko złapać wymarzony oddech. Pragnę dodać, że to dopiero początek, bo 7/8 tydzień. Są jednak pozytywy nie mam sił żeby kłócić się ze swoim facetem a jeszcze nie dawno to stanowiło podstawowy problem. Teraz tylko leżę i zipię modląc się by donosić tą ciążę. I wiem, że po tym co już przeszłam to będzie Wiktor lub Wiktoria (zwycięstwo nad przeciwnościami)
 
Ja także miałam problemy z oddychaniem w ciąży,ale lekarz powiedział mi ,że to normalne.Dziecko rośnie i uciska narządy.
 
Witam. mam pytanie czy mogę być w ciąży? od dwóch dni mam duszności i dzisiaj dostałam biegunkę . wspomnę że okres mam dostać za 5 dni. wcześniej się czułam dobrze.proszę o odpowiedż
 
tez mialam dusznosci na samym poczatku ciazy, slyszalam ze to moze miec zwiazek ze zlym tolerowaniem kwasu foliowego
 
my też się męczymy z dusznościami. Ale walczymy- wietrzymy, nawilżamy powietrze i mamy nadzieję, że będzie lepiej ;)
 
reklama
To normalne :) Macica uciska przepone wiec ciężej Ci nabrać powietrza do płuc :) Link do: Duszności | DumnaMama.pl
wczoraj wylądowałam na pogotowiu..zrobili mi EKG serca ale wszystko ok...nigdy nie miałam problemow z oddychaniem...:-(....jutro ide do lekarza...
Dziwie się że nie powiedzieli CI ze to normalne i nie uspokoili
jednak chciałabym wiedziec jesli ktokolwiek mial podobny przypadek co mam robic...strasznie mnie to meczy:-(....:-:)-(
Samo przejdzie po porodzie :)
 
reklama
Do góry