reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

hemoroidy:(

Ja tez przed ciaza mialam incydent z hemoroidami (przez zaparcia) pozniej na dlugo o nich zapomnialam..az do ciazy,bo wtedy znowu sie pojawily...i to razem z zapaleniem pecherza...zapamietam na dlugo te noc (bylam jakos w 7 miesiacu) co plakalam az bo pieklo i z przodu i z tylu;-)...usiasc nie moglam,myslalam,ze padne.
Ale do tej pory nie mam ich do konca wyleczonych...bardzo musze pilnowac diety,by uniknac zaparc.:zawstydzona/y::-:)tak:
 
reklama
No właśnie ja jestem w 10 tyg. i mam zaparcia i hemoroidy, a nigdy nie miałam problemów typu zaparcia nawet przy 1 ciązy, teraz kupiłam maść, a jak pójdę do gin. to zobaczymy co poradzi, bo absolutnie nie wolnow w ciązy brać środków przeczyszczjących.:no:
A może wy macie dziewczyny jakieś porady co pić lub jeść, aby zacząć normalnie funkcjonować bez zaparć????, ja nie wiem, bo mi się to nie przytrafiało:confused:, unikam czekolady!!!!:-(
 
Hemoroidy niestety lubia nawracać, jak nie w ciązy to po ciązy, to za rok ......:no: też mam (zaleczone) to znam ten ból ...
 
No właśnie ja jestem w 10 tyg. i mam zaparcia i hemoroidy, a nigdy nie miałam problemów typu zaparcia nawet przy 1 ciązy, teraz kupiłam maść, a jak pójdę do gin. to zobaczymy co poradzi, bo absolutnie nie wolnow w ciązy brać środków przeczyszczjących.:no:
A może wy macie dziewczyny jakieś porady co pić lub jeść, aby zacząć normalnie funkcjonować bez zaparć????, ja nie wiem, bo mi się to nie przytrafiało:confused:, unikam czekolady!!!!:-(
ja tez mialam taki problem w poprzedniej ciazy i bralam taki olejek w kapsulkach, ale dostalam to od lekarza w Stanach, zapytaj lekarza moze jest jakis srodek w Polsce dla kobiet w ciazy .
 
No właśnie ja jestem w 10 tyg. i mam zaparcia i hemoroidy, a nigdy nie miałam problemów typu zaparcia nawet przy 1 ciązy, teraz kupiłam maść, a jak pójdę do gin. to zobaczymy co poradzi, bo absolutnie nie wolnow w ciązy brać środków przeczyszczjących.:no:
A może wy macie dziewczyny jakieś porady co pić lub jeść, aby zacząć normalnie funkcjonować bez zaparć????, ja nie wiem, bo mi się to nie przytrafiało:confused:, unikam czekolady!!!!:-(

Zaparcia bedą nawet jeśli wprowadzisz lekkostrawną diete zwłaszcza pod koniec ciązy :confused: bo dziecię będzie uciskać odpowiednie punkty ...
 
No właśnie ja jestem w 10 tyg. i mam zaparcia i hemoroidy, a nigdy nie miałam problemów typu zaparcia nawet przy 1 ciązy, teraz kupiłam maść, a jak pójdę do gin. to zobaczymy co poradzi, bo absolutnie nie wolnow w ciązy brać środków przeczyszczjących.:no:
A może wy macie dziewczyny jakieś porady co pić lub jeść, aby zacząć normalnie funkcjonować bez zaparć????, ja nie wiem, bo mi się to nie przytrafiało:confused:, unikam czekolady!!!!:-(

Ja mialam zaparcia w ciazy jak przyjmowalam zelazo...jakos tak do 5 czy 6 miesiaca...pozniej jak przestalam przyjmowac to bylo duzo lepiej.

Jedz suszone sliwki a najlepiej zalej je wieczorem przegotowana woda i rano zjedz sliwki i wypij wode...nie jest to zbyt dobre ale pomaga rewelacyjnie.;-)
Dobre sa tez jablka ,otreby i...activia:tak:i pij duzo wody.
 
Dzięki bardzo za porady śliwki i activie juz jutro wprowadzam, otręby w tygodniu, jabłka jem i niech się dzieje co chce!!!!:wściekła/y:okropności w każdym bądź razie, faceci to jednak mają dobrze hahahaha:happy2:
 
Ja mialam zaparcia w ciazy jak przyjmowalam zelazo...jakos tak do 5 czy 6 miesiaca...pozniej jak przestalam przyjmowac to bylo duzo lepiej.

Jedz suszone sliwki a najlepiej zalej je wieczorem przegotowana woda i rano zjedz sliwki i wypij wode...nie jest to zbyt dobre ale pomaga rewelacyjnie.;-)
Dobre sa tez jablka ,otreby i...activia:tak:i pij duzo wody.

O widze nie tylko ja mam z tym problem :).Właśnie z tymi śliwkami też słyszałam i podobno jabłka tez pomagają.. :) no ja biore żelazo bo mammały niedobór i chyba do końca ciąży bede go brała. Mam nadzieje że ten hemoroid sie wyleczy....i że potem nie wróci..:tak:
 
DZIEWCZYNY!!!!!
Śliwki suszone wymoczone w wodzie REWELACJA od 3 dni jest bosko hahaha, jeszcze piję sok z kiszonej kapusty (sama witamina C) i w toalecie jestem 3 minuty, a nie 15.:-)
POLECAM jedno i drugie, aha sliwki zalewam pół litra gorącej wody , wode potem wypijam, a na koniec podjadam sliwki. JEST OK:tak:
Także dzięki za porady, a ja polecam też sok z kapusty kiszonej!!!!!:-D
 
reklama
DZIEWCZYNY!!!!!
Śliwki suszone wymoczone w wodzie REWELACJA od 3 dni jest bosko hahaha, jeszcze piję sok z kiszonej kapusty (sama witamina C) i w toalecie jestem 3 minuty, a nie 15.:-)
POLECAM jedno i drugie, aha sliwki zalewam pół litra gorącej wody , wode potem wypijam, a na koniec podjadam sliwki. JEST OK:tak:
Także dzięki za porady, a ja polecam też sok z kapusty kiszonej!!!!!:-D

Tak Bombusia...sliwki wymoczone w wodzie = naturalny srodek przeczyszczajacy:-D;-):tak:
Tylko w moim przypadku po jakims czasie jelita sie do tego wspomagania przyzwyczajaja i pozniej bez sliwek pracowac nie chca...dlatego robie przerwy.:-)
 
Do góry