reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

hemoroidy:(

Hej dziewczyny, dolaczam do Was.

Wczoraj przerazona pojechalam na Izbe bo zobaczylam plamienie na bieliznie. Okazalo sie, ze to hemoroid bo jest na zewnatrz, w stanie zapalnym a z dzidzia wszystko ok i nie znalezli sladu plamienia.
Hemoroidy mam od dawna wiec doskonale je znam ale nie dokuczaly mi teraz zabardzo, tym bardziej ze ja wyproznienia mam luzne a nie zaparcia. Prawdopodobnie podraznilam ta okolice papierem. Jednakze strach byl przeogromny !!!

Ja24, ja tez biore Tardyferon fol i niestety barwni mi stolec :/ moze to zalezy u kogo... Powiedz mi, nie boli Cie brzuch/zoladek po tym Tardyferonie?
 
reklama
Ja równiez mialam hemoroidy i nawet nie sądziłam,że jest to takie nieprzyjemne. Byłam równięz pewna,ze to minie po ciązy ale zostało ;/ Nie za bardzo nadawało się to do operacji a maści działaly jedynie powieerzchownie. Powiem Wam,że jest jednak o wiele lepiej od czasu od kiedy stosuje Procto Vitale. Jest to miweszanka ziołowa ( szałwia, rdest). Ma przynajmniej działanie od wewnątrz.
 
Jakei konkretnie maści Ci zaleciła? Ja uzywam obecnie dwa razy dziennie i to mi wystarcza. Jeśli chodzi o Procto vitale to efekt jest ale nie był od razu. Widziałam pierwsze efekty mniej więcej po miesiącu przyjmowania regulrnie. Teraz jestem po dwóch miesiacach brania suplementu i jest super. O wiele lepiej ( a zasanawiałam się już nad opieracją mimo ,ze ponoć przy takich lekkich się nie robi). Moja siostra, która mieszka w Uk mi to poleciła bo jest to tam dość popularne. Ostatnio jednak sprawdzałam to jest to dostępne już w Polsce tak wiec nie będę musiała jej prosić aby mi to przywiozła.
 
Rewelacyjnie pomaga czapek z surowego ziemniaka. Sama w to nie wierzyłam, ale jak jest się w ciąży i leki dostępne nie pomagają to człowiek łapie się wszystkiego. Dodatkowo plasterek ziemniaka przełożony do hemoroidów zewnętrznych natychmiastowo przynosi ulgę i łagodzi świąd. Dzieciom na problemy skórne tez pomaga. Polecam
 
hemoroidy to trudny temat czasami i prawda jest taka, ze my kobiety spotykamy się z tym problemem w ciąży i po ciąży… warto zapoznać się z domowymi sposobami bo jest ich sporo,tutaj znajdzecie kilka porad , takich domowych na hemoroidy
 
Napisz do mnie na soglif3@gmail.com Szczerze pisze ze kosztuje to ponad 100zl ale całkowicie pozbywasz sie problemu z hemoroidami i nie tylko . Bez operacji,laserow,naswietlen,czopkow,masci i innych takich tego typu zabiegow razem z domowymi sposobami.
 
Uuuu, tez miałam taką fobię, że hemoroidy mi na 100% popękają w czsie porodu, a mam je od dawnai to ogromne. "Na szczęście" skończyło się cesarką. Polecić mogę tylko Hemorol w czopkach i rewelacyjną korę dębu, którą trzeba zaparzyć, wlać do miski i w tym posiedzieć. Bardzo pomaga.
masz jeszcze ten problem? to napisz do mnie na soglif3@gmail.com pozbedziesz sie go na amen i bedziesz szczesliwa .
 
reklama
Do góry