reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile wazy Wasze dziecko w brzuszku?

hmmm... ja jeszcze nie wiem ile wazy moj obecny lokator - na usg ide 12.03. ale mam wyniki z pierwszej ciazy ;-)
tak wiec Jasiek w 16tc wazyl 178g, w 23 tc. 663g a w 35 tc (wtedy sie urodzil) wg usg robionego 3 dni przed cesarka mial miec 3200g a faktycznie wazyl 3030g.
we wczesnej fazie ciazy pomiary usg maja 11 dni tolerancji w jedna i druga strone a w koncowej 300g...
 
reklama
Hej a mój skarbek w 32 tyg ważył 2141 teraz na bank więcej ale ile to zobaczymy za 2 tyg.
A mój pierworodny w 36 tyg kiedy się urodził 3150 a miał ponoć ważyć 2700 wdług USG z dnia wcześniejszego.
 
A mój synuś w 20 tygodniu ważył 380 g, a w 24 tygodniu 670 :-).Lekarz mówił że rośnie jak na drożdzach więc się wogóle nie martwię :-).
 
Cześć , mam takie pytanie bo troszke się nie pokoje jestem w 34 tygodniu ciąży i tydzień temu byłam na badaniu usg i zaniepokoiła mnie kość udowa która jest krótsza o 2 tygodnie , lekarz niby powiedział że nie ma co się co martwić, bo dzidzia po prostu może być malutka ale dziś się dowiedziałam że może to mieć jakieś znaczenie o zespole downa ? Może wy coś poradzicie?


BPD - 89.87 mm - 34tyg.3dni
AC - 287.96 mm - 32tyg.6dni
FL - 61.06 mm - 31tyg.5dni
 
ja USG miałam w 34 tygodniu i 5 dniu.
BPD=88mm - 35+4
HC=314mm - 35+1
AC=325mm - 36+3
FL=69mm - 35+3

Przestraszyłam sie trochę bo to główka mowinna być większa od brzucha a tu jest na odwrót :( Ale lekarz tez mi powiedziała ze moze źle się ułożyło na badaniu ;]

Nie masz co się martwić ;] Lekarze tez się mylą, bo to też ludzie :-) A poza tym 2 tygodnie wcześniej i 2 tygodnie później to i tak jest dobrze;]

Trzymaj się i życzę zdrowego bobaska ;-);-);-)
 
Chciałam kontynuować ten temat bo ciekawa jestem jak szybko rosną wasze pociechy :) nasze malenstwo w 13 tyg miało 7 cm :) za tydzień usg połówkowe i zastanawiam ile już urosło :-) opowiadajcie mamuski ile wasze malenstwo już ma cm. :-):-):-):-):-).
 
nie pamietam ile moja panna miala cm na usg polowkowym ale pamietam ze wazyla juz 504 g ;-)
 
To sobie fajnie ważyła Twoja niunia :-):-). Zobaczymy jak będzie z moja bo za tydzień będzie usg połówkowe :-) napewno napisze :-)
 
reklama
Do góry