reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile wazy Wasze dziecko w brzuszku?

reklama
Aż ja jestem ciekawa ile moje malenstwo waży teraz :-). Tylko denerwuje mnie to że nic się nie rusza może jest za małe żebym czuła te ruchy no ale to już prawie 20Tydzień eh...
 
:no::no:czesc dziewczyny juz sie poglubiłąm w tym wszystkim mam termin na 3 pazdziernika, wponiedzialek 18 maja bylam u lekarza i powiedziala mi polozna ze jestem w 20 tygodniu i 4 dniach a obliczajac na kalkulatorze w internecie wychodzi na jednym ze wiecej jest tygodni a na drogim ze mniej juz sama nie wiem od czego to zalezy.ostatnia miesiaczke mialam 26 grudnia 2008 .jesli ktos mi to wytłumaczy to dziekuje bardzo:no::no::no:
 
wg moich obliczen na kalendarzu 18 maja byłas dokładnie w 20 tygodniu i 3 dniu ciąży! więc chyba połozna dobrze powiedziala??
i nie radzilabym do konca zwierzac tym kalkulatorom ciążowym i suwaczkom, wystarczy wziaśc kalendarz i liczyc pełne tygodnie od ostatniego dnia miesiączki:-)

nie ma co popadac w paranoje i analizowac bez przerwy tych wymiarów z usg, bo rzadko kiedy pokazuje dokladnie ten dzien ciazy w której jestesmy, czasem nawet pokazuje ze ciąza jest starsza o 3 tyg, czasem ze młodsza o tydzien czy dwa, przeciez to są tylko pomiary a usg to nie wyrocznia i skoro lekarza nic niepokoi to my tez powinnymy byc spokojne:-)
 
Ostatnia edycja:
:no::no:czesc dziewczyny juz sie poglubiłąm w tym wszystkim mam termin na 3 pazdziernika, wponiedzialek 18 maja bylam u lekarza i powiedziala mi polozna ze jestem w 20 tygodniu i 4 dniach a obliczajac na kalkulatorze w internecie wychodzi na jednym ze wiecej jest tygodni a na drogim ze mniej juz sama nie wiem od czego to zalezy.ostatnia miesiaczke mialam 26 grudnia 2008 .jesli ktos mi to wytłumaczy to dziekuje bardzo:no::no::no:


Ja mam termin na 30 września , okres ostatni 23 grudnia, mi położna obliczyła od tego dnia , ja byłam u lekarza 26 maja i powiedział ze to mój 22 tydzień. Ja nie licze dokładnie do dnia bo to może sie troche różnić. Moim zdaniem położna miała racje i dobrze ci obliczyła. Pozdrawiam :-)
 
Aniu naprawdę wielkie dzięki za podanie wagi malucha :) Jestem w 38 tygodniu i mój maluszek waży 3200. Lekarka powiedziała, że mam za duży brzuch i duże dziecko, więc chcąc nie chcąc zaczęłam się martwić. A tu proszę jaka niespodzianka :) waga wręcz książkowa. Pozdrawiam serdecznie!!
 
lubie stwierdzenie "wg książki" :wściekła/y: hehe
proszę o jakąś normę mojego malucha :-D
końcówka 13tc waga około 60-70g (usg 3D)
28tc 1509g (usg 3D)
33tc 2370g (usg zwykłe)
38tc 4015g (usg zwykłe)

biorąc pod uwagę granicę błędu wynoszącą 10% to i tak urodzi mi się synuś ponad 4kg :-D będzie ciężko :-D
 
reklama
Do góry