reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile wazy Wasze dziecko w brzuszku?

reklama
mój synek w 16 tygodniu ważył 260 g i był aż o miesiąc do przodu (wagowo i rozwojowo) w porównaniu do "rówieśników". Za tydzień mam wizytę to dowiem się ile mojemu małemu Grubaskowi przybyło :)
 
A ja mam zmartwienie, bo moja Anielcia teraz (38tc) waży 2700g. Wszystko jest w porządku, jest zdrowa, tylko czemu tak mało?! Podejrzewam, że lekarz mógł jej źle zmierzyć kość udową, bo jak porównywałam z usg z 32tc to jest KROTSZA (sic!) o 1mm. Nie wiem co mam o tym myśleć.
 
no więc mój Przemuś waży teraz ok. 1 kg, niestety zmierzyć się nie dał, bo akurat pilnie ćwiczył zakładanie nóżek na główkę i nie chciałyśmy mu zpanią ginekolog przeszkadzać :) Czekamy mój Mały Akrobato... :)
 
Justyna, jak najbardziej prawidłowo:) Nie strachaj się :) Mój "Maluszek" po tatusiu duży będzie :) Chociaż na naszym wrześniowym forum są przyszłe mamusie z większymi dzidziami niż mój Przemuś. I w sumie to ten1 kg to wcale nie jest tak dużo, zważywszy na fakt że moja Dzidzia teraz "zajmuje się" już tylko przybieraniem na wadze :0 Polecam stronę www.maluchy.pl/ciaza/ tam masz tydzień po tygodniu opisaną całą ciążę łącznie z wymiarami wagowymi i wzrostowymi Mieszkańca swojego brzuszka :)
 
Dzieki Anna25,my w sumie z mezusiem tez do malych ludzi nie nalezymy... ja mam 174cm, a maz 190 i 100 kg. Tesciowa mnie ostatnio pocieszyla,ze gdyby sie urodzil o czasie wazyl by ok 5 kg,ale byl wczesniaczkiem... w 7 mcu 3200...
 
no widzisz, także mój Przemuś maaalutki do Twojego Męża jest :) ale z całą pewnością nadrobi przez te pozostałe 3 miesiące :) Pozdrówka
 
W sumie sobie teraz pomyslalam, ze moja malutka jest 4 tygodnie mlodsza od twojego Przemcia, wiec ma jeszcze troszke czasu,jesli teraz tylko bedzie nabierala masy... mam nadzieje,ze wszystko jest ok...
 
reklama
nie nie źle zrozumiałas Justynko, mój Przemuś teraz już praktycznie nabiera masy, a Twoja maleństwo jeszcze trochę musi się "rozwinąć" oprócz nabierania ciałka. Ale zapewniam,że jak na 22 tydzień to Twoja dzidzia spełnia wszelkie wagowe kryteria,nie ma się co martwić :)
 
Do góry