reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

a to imie Abigail to imie litewskie na litwie bardzo modne :tak:
Moje dziecko ma na imie Blanka i nie sadze by bylo jakies wydziwione ..sa gusta i gusciki dlatego ja osobiscie nie dalabym starego polskiego imienia:no:nie lubie starych popularnych imion polskich :no:nie podobaja mi sie i kojarza mi sie ze starszymi ludzmi:zawstydzona/y::-p
 
reklama
witam....zajzalam tu z ogromna ciekawoscia, bo jak kazdy chciala bym dac dziecku imie orginalne ale nie udziwnione..wiecie jak jest...nie chce zeby za pare lat dzieci sie wysmiewaly dlatego ze cos sobie wymyslilam...hahahha .....i zaskoczylam sie pozytywnie bo widze ze imie Lea wcale nie jest takie udziwnione, wiele osob tak daje na imie ....musze to przmyslec bo bardzo mi sie podoba:)
 
A my lada moment będziemy mieli Nikodema. Mnie urzekło te imię! Przede wszystkim to, że ma tyle form i zdrobnień - Nikodem, Nikuś, Nikoś, Niko, Niki, Nik :-)
I mimo, że jak dla mnie nie jest ono udziwnione, ani wymyślne - w końcu bardzo popularne jeszcze przed wojną - to moja rodzinka, trochę krzywo zareagowała.
Jednak o gustach się nie dyskutuje i bliscy już się przyzywczaili z myślą, że będzie Nikodem :-)
 
Hey Dziewczyny :) Dla chłopca mamy zarezerwowane imię Sebastian - podobają mi się jeszcze Daniel, Damian, Michał, Jakub :) Czekamy na dziewczynkę i tu pojawia się problem - mamy dwa imiona i nie możemy się zdecydować... Mój R. wybrał Zuzę, ja wolę Maję - oba pasują do nazwiska :) Poproszę o głosy :) Oprócz tych imion podobają mi się jeszcze - Emilia, Wiktoria, Alicja... Pozdrawiam :)

Z tych które podałaś, ja wybrałabym imię Alicja. Zuzia i Maja są ok, tylko tyle ich dookoła. Natomiast Emilka i Wiktoria mi się nie podobają. Ale oczywiście Wy decydujecie, wybierzcie takie które Wam się podoba :)

Ja mam podobny problem, tylko odwrotnie :) Mam wybrane od kilku lat imię dla dziewczynki, a dla chłopca zero koncepcji. A mamy mieć właśnie chłopczyka :)
 
Do góry