reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

mam dokładnie ten sam problem, a mi jeszcze dodatkowo duże dzieci się wtrącają.. więc mamy dużo głów do wymyślania, ale na szczęście jeszcze trochę czasu :)
 
reklama
Witam dziewczyny.
Mam 3-letniego Miłoszka. Uważam, że to piękne imię, choć oryginalne i niektórzy "komentowali".
Drugi dzidziuś to będzie Filipek, albo Nadia!!!
Pozdrawiam wszystkich niezdecydowanych 8) ;)
 
Mój młodszy synek urodził się ostatniego sierpnia zeszłego roku. Do samego końca byłam informowana przez lekarzy, że to dziewczynka (miała byc Antosia), ale ... jest chłopak. Z tego powodu w ogóle nie zastanawiałam się nad imieniem dla chłopca. Jednak kiedy zobaczyłam go pierwszy raz od razu wiedziałam, że to TRISTAN i tak dałam mu na imię. :laugh:
Pozdrawiam wszystkie mamy i tatusiów.
Zarema (zapewniam Was, że to mój nick, nie imię)
 
My czekamy na narodziny podobno dziewczynki :) Damy jej na imie Maja a jesli bedzie chlopiec to bedzie Filip
 
Miala byc Natalia a ze wzgledu na ogromna popularnosc tego imienia w moich okolicach postanowilismy coreczce dac mniej popularne imie,w sumie wogole nienadawane u nas -MILENA.
Ja jestem Liliana,wiec corcia rowniez bedzie miala oryginalne imie ;D :D
 
http://www.gorny.najlepsze.pl/imiona/

Myslę, że Wam się przyda taka stronka. Zawiera wykaz imion nadawanych w Warszawie na podstawie dodatku do "Gazety Wyborczej" Aktualizowana jest co tydzień. Podnoście wątek co jakiś czas do góry a wszyscy bedą mogli śledzić jakie imoina są popularne w danym czasie a jakie najbadziej oryginalne :)

pozdrwaiam
 
Fajna stronka, przyda się za jakiś czas. Dodałam do "ulubionych". No i podciągam wątek do góry.
 
jA TEŻ UWAŻAM Ż ETO FAJOWA STRONKA!ZAWSZE ZAMIAST MYŚLEĆ CZY SZUKAĆ W KALENDARZU MOŻNA TU ZERKNĄĆ I WYBRAC SWOJE ULUBININE!
 
reklama
Bardzo fajna strona!
Zastanawiam się tylko czy imię w rankingu BARTEK to BARTOSZ czy BARTŁOMIEJ.
Oba te imiona w zdrobnieniu mogą brzmieć Bartek, ale to dwa różne imiona.
Nie wiecie, które z nich jest teraz bardziej popularne?
Pozdrawiam!
 
Do góry