reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla dziecka

reklama
madii- bardzo orginalne imiona wybralas :)


ja jak bede miec druga corke to chcialabym zeby miala na imie Alicja - maz woli Urszula

a chlopak albo Maciej albo Dariusz


a teraz mamy EWUNIE i juz niedlugo jej pierwsze imieniny chodz nie bylo jeszcze urodzin hehehe ;)
 
Moja córka ma na imię Wiktoria to imię podobało mi się długo przed tym jak zaszłam w ciążę i nadal mi się bardzo podoba choć córeczka ma już 4 latka
Synkowi dałam na imię Oliwier chyba nadal mało popularne imię choć coraz więcej osób decyduje się właśnie na to imię
 
Cześć dziewczyny ! Jestem tu pierwszy raz i postanowiłam napisać. Zastanawiam się co myślicie na temat wybranych przeze mnie imion. Czy podoba wam się imię Tatiana dla dziewczynki i Aleksander dla chłopca ? Oba te imiona bardzo podobają się zarówno mi, jak i mojemu mężowi. Niestety cała rodzina się buntuje...szczególnie przeciwko Tatianie.........mówią, że brzydkie, bo ruskie. A co wy na to ??? Pozdrawiam...
 
DZIĘKI za odpowiedź:))) Cieszę się, że się wreszcie KOMUŚ podoba:))) A tak swoją drogą, fajnie tu u Was. Może się zadomowię... :D Myślę, że taka wymiana poglądów na wszelkie zagadnienia to naprawdę świetna rzecz... Robi się człowiekowi raźniej:))))
 
Tatiana to bardzo piękne imię, zresztą mi się bardzo podobają wschodnie imiona nmp. Nadia, Lena, Natasza, takie melodyjne.
 
madii, bardzo ladne "typy" masz! biblijne! super, naprawde.
wprzeciwienstwie do ester, niepoznalam jeszcze osobiscie zadnego zachariasza, ale mieszkam w cieszynie, a w tych okolicach takie biblijne imiona sa chyba bardziej popularne niz gdziekolwiek w polsce!
kaleb, efraim, noemi, natan, kesja, jael... moglabym wymieniac i wymieniac! :)

nas synek tez ma biblijne imie (ku zaskoczeniu wielu, hi, hi!)
ojciec jozuego mial na imie nuno. na drugie dalismy mu ruben.

ale zgadzam sie tez z ewan, ze wschodnie imiona tez maja cos w sobie.
 
reklama
Do góry