reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwas foliowy i witaminy w ciąży. Co i ile ?

M

mala78963

Gość
Czesc,

Jaki zestaw witaminek bierzecie? Mi lekarz polecił Prevital Forte, ale słyszałam, że dużo osób bierze Materne.

Pozdrawiam,
Marta
 
reklama
a moj lekarz nie dal mi zadnych...:/ mam brac tylko zelazo i kwas foliowy...jestem bardzo zdziwiona ze nic mi nie dal...:/
 
ja kwas foliowy brałam,ale tylko przez pierwsze trzy miesiące.po tych trzech miesiącach moja pani dr kazała mi odstawić.a od samego początku biore FALVIT.
 
ja biorę prenatal (są 2 wersje - complex i jakiś z ekstra dodatkami ale droższy), bardzo dobrze się po nich czuję (miałam takie 4 dni, kiedy ich nie brałam miesiąc temu i muszę powiedzieć, że czułam się gorzej).
oraz kwas foliowy "folik"
 
reklama
he ja zażywałam prenatal, bo po maternie żygoliłam, kwas foliowy do 3 miesiąca ciąży i pod koniec żelazo :)
 
Do góry