reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kamienie na woreczku zolciowym w ciazy

reklama
Witam;-)

Ja dostalam strasznego ataku w 35 tyg. ciazy przedtem cos tam mnie pobolywalo ale zawsze po jakims czasie mijalo.w czasie tego ataku bolalo tak strasznie ze wymiotowalam z bulu i i stracilam przytomnosc,maz wezwal pogotowiie i okazalo sie ze mam zatkane jelito przez jeden kamien i duzo innych w woreczku,ze wzgledu na ciaze zostaly one rozbite i wyplukane,no i mialam miec zabieg wyciecia woreczka 3 m. po porodzie,w szpitalu spedzilam tydz,ale z corcia wszystko bylo dobrze

Po mieciacu jak urodzilam Gabrysie atak sie powtorzyl,jeszcze bardziej bolalo,no i znow tydz w szpitalu i usuniecie kamieni.

Woreczek wycieli mi po 2 miesiacach,bylam wtedy w szpitalu tylko pare h, i dzisiaj czyje sie swietnie jem prawie wszystko i nic mnie nie boli.


Chcialam dodac ze bolalo mnie juz w pierwszej ciazy tak ze przez ostatnie ty. prawie chodzic nie moglam ale nikt mi wtedy badan nie robil,potrzebne byly dopiero ataki zeby cos z tym zrobili.....
 
witajcie mi sie pojawily kamienie a raczej objawy pod koniec 1 ciazy 1raz mnie bolało.... i cisza....po porodzie bóle mialam okropne dla mnie gorzej niz porod... no i lekarz stwierdzil złogi czyli malutenki piasek w worczku zolciowym....zalecil operacje no ale jak tu isc do szpitala na kilka dni jak malenka dzidzia w domu. No i trzymalam diete ale po jakims czasie nic to nie dawalo. Gdy skonczylam karmic piersia jak maly mial 5 miesiecy, zrobilam sobie kuracje z oliwy z oliwek...polecana przed dr.Tombaka. Po tym kamienie zniknely na jakis czas bylo to chyba 3 miesiace ijadlam wszystko normalne. PO tych 3 miesiacach zrobilam nastepna kurcje dokladnie 1 czerwca 2009 roku i ani sladu kamieni az do teraz. Czyli jak narazie 9miesiecy. Teraz w ciazy cisza, woreczek sie nie odzywa. No ale jak skoncze karmic druga dzidzie to zrobie sobie kuracje jeszcze raz. I tak co rok zalecane jest takie oczyszczanie organizmu. Polecam :)

To napisz nam tą kurację z oliwy z oliwek, jak to się stosuje????:tak:
Ja mam kamień na woreczku, dowiedziałam się miesiąc przed zajściem w ciążę, co prawda na razie mnie nie boli, bo 12 tydz., ale boję się, że zacznie jak brzuch urośnie i będzie ucisk brrrr:szok::no:!!!!!
 
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
Czarnuszka zdradzisz ten eliksir, chyba musze sprobowac go.
Pozdrawiam ...


Tam u Tombaka jest troszke inaczej i duzo zachodu. A ja robie tak
Dzien przed kuracją jem lekki rzeczy w dzien kuracji najlepiej zeby to byla sobota do 12 tylko pic mozna i potrawy takie lejące typu zupa jogurt. Przygotowac pół litra oliwy z oliwek i z 6 cytryn. Cytryny na pól i wycisnac sok. Przygotowac 2 kieliszki po 50 ml. I potem na wieczor usiasc wygodnie przygotowac zegarek i o pelnej godzinie np 17 nalewamy 40 ml oliwy z oliwek do kieliszka i 40ml do drugiego soku z cytryny i pijemy na raz oliwe i popijamy kielichem cytryny i tak siedzimy ...czekamy 15 minut i znowu to samo kieliszek oliwy i kieliszek cytrynki. I tak co 15 minut az wypijemy cale pół litra oliwy i jak zostanie sok to wypijamy reszte. i na drugi dzien idzie sie kupke i wychodzi razem z kupa. Czysci sie caly organizm .
Jeżeli na drugi dzien bedzie dziwne uczucie w wątrobie czy woreczku to mozna powtorzyc.
Tylko dodam ze ja mialam piasek takie malenkie kryształki. Czytałam w necie ze kamienie tez po tym wychodza.
 
reklama
Tam u Tombaka jest troszke inaczej i duzo zachodu. A ja robie tak
Dzien przed kuracją jem lekki rzeczy w dzien kuracji najlepiej zeby to byla sobota do 12 tylko pic mozna i potrawy takie lejące typu zupa jogurt. Przygotowac pół litra oliwy z oliwek i z 6 cytryn. Cytryny na pól i wycisnac sok. Przygotowac 2 kieliszki po 50 ml. I potem na wieczor usiasc wygodnie przygotowac zegarek i o pelnej godzinie np 17 nalewamy 40 ml oliwy z oliwek do kieliszka i 40ml do drugiego soku z cytryny i pijemy na raz oliwe i popijamy kielichem cytryny i tak siedzimy ...czekamy 15 minut i znowu to samo kieliszek oliwy i kieliszek cytrynki. I tak co 15 minut az wypijemy cale pół litra oliwy i jak zostanie sok to wypijamy reszte. i na drugi dzien idzie sie kupke i wychodzi razem z kupa. Czysci sie caly organizm .
Jeżeli na drugi dzien bedzie dziwne uczucie w wątrobie czy woreczku to mozna powtorzyc.
Tylko dodam ze ja mialam piasek takie malenkie kryształki. Czytałam w necie ze kamienie tez po tym wychodza.

Ale czy na pewno można tę kurację zastosować podczas ciąży, czytałam w necie żeby właśnie nie stosować tego typu oczyszczania w ciąży???
 
Do góry