reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy najlepiej zrobic test ciążowy????

lukasik

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Listopad 2007
Postów
17
Wtajcie!przyszłe mamusie!kiedy można zrobic test i mieć potem pewność że juz się jest w ciąży!od trzech dni spóżnia mi się miesiączka i nie wiem czy czas już żeby zrobić teścik?zaznacZam iż okres mam regularnie jak w zegarku!proszę o dopowiedz chciałabym ażeby był pozytywny bardzo chce mieć już dzidziusia!pozdrawiam:-)
 
reklama
Dziewczyny...okres powinnam dostać wczoraj (22) wiem,że to narazie tylko dzień spóznienia...
Tak jak wam wcześniej pisałam..od jakichś 6 -7 dni mierzę sobie w ciągu dnia temperature i mam zawsze 37 do 37'4.
Dziś miałam taki silniejszy skurcz macicy... (zabolało) wystraszyłam się:szok:
Nie wiem co myśleć...czy któras z was tak miała...
Proszę pomózcie...
 
Dziewczyny...okres powinnam dostać wczoraj (22) wiem,że to narazie tylko dzień spóznienia...
Tak jak wam wcześniej pisałam..od jakichś 6 -7 dni mierzę sobie w ciągu dnia temperature i mam zawsze 37 do 37'4.
Dziś miałam taki silniejszy skurcz macicy... (zabolało) wystraszyłam się:szok:
Nie wiem co myśleć...czy któras z was tak miała...
Proszę pomózcie...

Jak na moje oko temperaturka wskazuje ciąze!!!
Ja mialam 37 i wiecej jak bylam w ciązy.....a to ze cos zakulo....wiesz jesli jestes w ciązy tam sie wszytsko zagniezdźa i zmienia.....dopuki nie ma zadnego krwawienia wszytsko jest ok...tak sadze choc lekarzem nie jestem:tak:

 
Wtajcie!przyszłe mamusie!kiedy można zrobic test i mieć potem pewność że juz się jest w ciąży!od trzech dni spóżnia mi się miesiączka i nie wiem czy czas już żeby zrobić teścik?zaznacZam iż okres mam regularnie jak w zegarku!proszę o dopowiedz chciałabym ażeby był pozytywny bardzo chce mieć już dzidziusia!pozdrawiam:-)


LUKASIK- i jak testowanko?
Czyżby pojawily sie 2 kreseczki?


 
reklama
Czrodziejka- krwawienie?? Mierzyłam przed chwilką temp mam 37'5...
Jutro kupie 2 testy różnych firm...
Kochana mówiłaś o zagnieżdzeniu...
Powiedz kiedy najlepiej zrobić ten test-żeby wynik był prawdziwy??
 
Do góry