reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pierwszy raz zobaczyłyście na usg swojego maluszka lub pęcherzyk?

ewelinax5

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2014
Postów
498
Miasto
Warszawa
Dziewczyny kiedy miałyście pierwsze Usg? I kiedy już było widać maluszka/pęcherzyk. Ja będąc w 4 tygodniu i 4 dniu ciazy uslyszalam od lekarza ze wykona mi usg ale raczej za wczesnie na to by cos bylo widac i faktycznie jedyne co to powiekszone endometrium.
 
reklama
Ja obydwoje dzieci zobaczylam w 6t1d. Syn byl jak najbardziej terminowy, a terazniejsza ciaza jest o tydzien mlodsza (poszlam na usg w 7 tygodniu). Podobno gdybym przyszla dzien wczesnej gucio bym zobaczyla. Na tym etapie fasolki rosna 1-2mm dziennie, moja pierwsza miala 2mm a druga tylko 1.5mm.
Ps. Przez 'zobaczyc' rozumiem jakas kropeczke i bijace serduszko. Pewnie tez zalezy od sprzetu jakim dysponuje lekarz.
 
4 tyg i 3d to skończony 4 tydz ale jest się w 5 tyg ciąży bo to 3 d 5 tyg. Takimi terminami operowali w szpitalu w kto rym rodziłam i mój lekarz :tak:
 
Cherie87 dziękuję za pomoc:)) a czy miałyscie na początku bóle jak na@?czy to normalne czy raczej iść do lekarza? Bo czuję taki nacisk na brzuch jak bym miała pełny a zarazem jak na @ plus ból krzyza... To moja pierwsza ciaza stąd tyle pytan:))
 
Uhuhuhuh kochana bóle menstruacyjne to czułam dość długo i też latałam po lekarzach bojąc się o ciążę. Tak to jest jak się przeżywa coś po raz pierwszy, nic się nie wie :) Normalne, ze będzie boleć, macica się powiększa, przygotowuje się do stworzenia idealnego domku dla maleństwa na najbliższe miesiące. Polegiwuj sobie jak Cię boli, broń Boże gorących kąpieli czy pryszniców a także lekarstw (jedynie nospa jest dozwolona, ale lepiej nic nie brać bez konsultacji z lekarzem) ale to pewnie wiesz :) Pozdrawiam!
 
reklama
Dziekuje:) poszłam dziś do lekarza ale wszystko dobrze, widać wreszcie pęcherzyk ciążowy jest w dobrym miejscu... Bo tak się bałam żeby np nie była to ciąża pozamaciczna, teraz trzeba czekać aż dzidzia będzie rosła... Potrzebuje czasu a ja się tak nie cierpliwie, to moja wada:))
 
Do góry