reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy widać na USG płeć dziecka

Ja natomiast dowiedziałam sie po 20stym tyg.ciąży,że bedzie to dziewczynka na 99,9%
ale dodam,ze wcześniej ze stanem złego samopoczucia w około 16 tyg.ciązy trafilam do szpitala na obserwacje i badania i korzystajac z okazji podpytałam lekarza o płeć chociaz wiedziałam,że to za wczesnie aby ja stwierdzic w 100% lekarz powiedział,ze nie jest pewny ale wydaje mu się ,ze bedzie to dziewczynka ;) czyli potwierdziło się ;)
 
reklama
Ja ide 6 wrzesnia na kontrole do lekarza, moja ma urlop wiec ide do innego. Moze on cos powie czy jednak dziweczynka czy chłopak. Byle zdrowe :D
 
Monika6far Masz absolutna racje-oby było zdrowe!
Czy to chłopczyk czy dziewczynka i tak będziemy kochać je najmocniej na świecie!!! ;)

Dużo naczytałam się na róznych portalach o przewidywaniu płci dziecka! Niejedni mówią jak nasze babcie: "zmieniasz sie na twarzy będzie dziewczynka bo zabiera Ci urodę" drudzy "bedzie chłopak bo szybciej Ci rosna włosy na rękach i nogach" :) podczas czytania tych artykułów wszystko wskazywało na to że będę miała synka a usg wykazało dziewczynkę! :) nawet chiński kalendarz się pomylił!!! ;)
 
Monika wg mnie na zdjeciu widac ze to dziewczynka.Raczej sugerowalabym sie wczesniejszymi usg , w 34tc to juz duze dziecko i jest tam ciasno.Ja po 22 tc jak 3 raz powirdziano mi ze to dziewczynka juz nawet nie pytalam o plec.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas równo 16 tc i chłopak :) Nawet lekarz dokładnie pokazał na usg "narząd" ;) Co prawda na poprzednim usg w 12 +5 tc wg mnie też widziałam siusiaka ale gin nie chciał jeszcze mówić o płci.. pewnie chciał się upewnić.
 
Do góry