reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy widać na USG płeć dziecka

reklama
Ja też nie mogę się doczekać kiedy się wreszcie dowiem:) Cały czas nic nie widać i nic nie można określić jednoznacznie. Nie daje mi to spokoju bo chcę wiedzieć teraz, już, natychmiast:) Ale nie no żartuje fajnie byłoby wiedzieć, ale jak nie widać to co zrobić, najważniejsze, że zdrowe i prawidłowo się rozwija:)
 
Dla przyszłych mam polecam test na płeć dziecka . Ja wykonałam go w 10 tyg ciąży, wynik potwierdził się z badaniem USG w 18 tyg . Emocje niesamowite a mina przyszłego taty bezcenna .
 
Słyszałam, że już w 17 tygodniu, choć nie u wszystkich. W 20 tygodniu powinno być to już wyraźnie widoczne. Ja się dowiem w 21 tygodniu :)
 
Mam dylemat. W 13 tc i na badaniach prenatalnych i u lekarza powiedziano mi ze będzie dziewczynka. Później na kolejnych badaniach prenatalnych 24tc i 4 dni potwierdziło się ze dziewczynka mam nawet zdjęcie z pupci i widać bułeczek. I do tego mam pieczątkę i podpis ze 100% dziewczynka. Teraz w 32tc i 4 dniach mój lekarza zdziwił się ze mówię dziewczynka bo na usg było widać jedną warge sromowa co wygląda jak pracie. Ale do tego lekarz mówi ze raczej mam patrzeć w kierunku dziewczynki ponieważ pepowona zasłania pole widzenia. Dziecko ułożone bokiem. Komu wierzyć?? Miała któraś tak? Czy badamie prenatalne jest wiarygodne?
 
Mam dylemat. W 13 tc i na badaniach prenatalnych i u lekarza powiedziano mi ze będzie dziewczynka. Później na kolejnych badaniach prenatalnych 24tc i 4 dni potwierdziło się ze dziewczynka mam nawet zdjęcie z pupci i widać bułeczek. I do tego mam pieczątkę i podpis ze 100% dziewczynka. Teraz w 32tc i 4 dniach mój lekarza zdziwił się ze mówię dziewczynka bo na usg było widać jedną warge sromowa co wygląda jak pracie. Ale do tego lekarz mówi ze raczej mam patrzeć w kierunku dziewczynki ponieważ pepowona zasłania pole widzenia. Dziecko ułożone bokiem. Komu wierzyć?? Miała któraś tak? Czy badamie prenatalne jest wiarygodne?
 

Załączniki

  • 15034847138421107752457.jpg
    15034847138421107752457.jpg
    613,9 KB · Wyświetleń: 236
Zależy od sprzętu i lekarza. Ja wiedziałam że chlopak w 13 tyg na 90% a w 15 tyg już na 100%

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wlasnie w 24tygodniu i 4 dniach byłam na badaniach prenatalnych u specjalisty ktory ma bardzo nowoczesny sprzet i zdjecie załączone w poprzednim poście pokazuje że dziewczynka. Mam to na papierze tz. dokumentach po badaniach które się dostaje i jest napisane narządy żeńskie prawidłowe. Lekarz który wykonywał to badanie powiedział 100% dziewczynka co widać na zdjęciu.

A dziś byłam i mojej prowadzącej ginekolog i między nuszjami była pepowona i boczne ułożenie dziecka. I lekarka mówi ze chłopczyk? ponieważ jedna warta sromowa jest widoczna która wygląda jak małe pracie. Troszkę mnie to zmieszalo. I jak zapytałam jak to chłopczyk to mówi ze pepowina zasłania drugą część i nie widać. Ale raczej mam myśleć ze dziewczynką. W pierwszej ciąży od samego początku była również dziewczynka i też się taka urodziła 7lat temu. Więc nie wiem już czy prenatalne są prawdziwe czy tez nie. Dodam ze dwa tygodnie temu również i mojej ginekolog prowadzącej była dziewczynka. A dziś dylemat przez pepowine. Masakra
 
Do góry