reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłucie brzucha z jednej strony we wczesnej ciąży

Dziewczynki!!

Byłam dziś na wizycie u gina i widziałam swoje Malenstwo :D Co prawda to dopiero maleńka fasolinka ale jakże cudny widok :) Wszystko jest w porządku, lekarz powiedział, że rozwija się prawidłowo. Niezapomniane wrażenie :D następna wizyta za 4 tygodnie. Co mnie zdziwiło to, to, że lakarz określił rzeczywisty wiek zarodka na 5 tydz 3 dzień, a wg terminu @ ja myślałam 6 tudz 4 dzień a rzeczywisty 4 tydz 4 dzień. W takim razie Dzidziuś jest o tydzień starszy :D Gin mówi, że owulacja mi się przesunęła, co biorąc pod uwagę mój krwotok z ostatniego przed zatrzymaniem @ cyklu jest b. prawdopodobne. Wypytalam go o wszystko i jestem spokojniejsza. Pozdrawiam i zaczynam na dobre cieszyć się ciążą :D :D :D Papa
 
reklama
Dzięki za informacje
Jestem w 9 tygodniu ciąży - radość ogromna ale i strach żeby wszysko było ok. Właśnie dziś wróciłam z podróży i poczułam kłucie - wystraszyła się żę coś się dzieje - więć wielkie dzięki za uspokojenie.
 
Witam Was Wszystkich Serdecznie !!!

Mam na imie Asia i zajrzałam tu poniewaz , niewiem co mam myslec. Moze zaczne od początku. Od jakichś 4 miesiecy myslimy z ukochanym o dzidziusiu na poważnie, a od 2 miesiecy staramy sie o nie. Niestety w zeszłym miesiącu sie nie udało co mnie zmarwtiło jednakze od tamtej pory probujemy znow, czyli po okresie. Okres skończył mi sie 7 sierpnia a próbujemy tak od 9-tego tak co dwa dni. Dzis jest juz 24 sierpien a mnie dziwnie pobolewa brzuch a raczej podbrzusze ,są to takie dziwne skurcze jakbym miała dostac okresu , lecz nie wydaje mi sie zeby to było tego przyczyną bo okres zazwyczaj dostaje ostatniego bądz pierwszego. Wiec sami widzicie ze bolacy o tydzien brzuch za wczesnie przed miesiączką jest dziwny . Czy moge wiec miec nadzieje ze jednak jestem w ciązy ?
Prosze pomozcie mi naprawde bede bardzo wdzieczna
Z gory Dziekuje i i pozdrawiam
icon7.gif
 
Mnie ost noc kuło a jestem w 17 tyg. nie wiem czy to kłucie to jak skurcze ktore zakończyły sie w ubikacji :(( jutro mam idę do lekarza gdzie kolwiek ale idę naszczęscie dziś teraz juz nic mnie nie boli ale nadal jestem spanikowana i b sie boję :( do tego mam jakieś uczulenie w pępku swędzi mnie klebek nerwów to ja :(((
 
Do góry