reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłucie brzucha z jednej strony we wczesnej ciąży

Potwierdzam że kłucia po stronach brzuszka są normalne, tez się tym martwiłam: wątek - twarda macica i kłucia w brzuszku, to był 4 miesiąc, więc lepiej uzbroić się w cierpliwość bo jeszcze nie raz będziesz coś takiego odczuwałam, ale kontakt z lekarzem jest konieczny, przedwszystim dla włąsnego spokoju!
Ja serduszko widziałam na usg już w 6 tyg. ale to zalezy od sprzętu.
trzymaj sie cieplutko i daj znać
 
reklama
Kasiu, rozumiem Cie doskonale. Co prawda my z mezem staralismy sie o dzidzie znacznie krocej, bo "ledwie" 4 miesiace, ale tez drzalam na poczatku czy wszystko dobrze i kazdy objaw inny niz zawsze mnie stresowal. To samo mialam z mdlosciami :) U mnie zaczely sie ok. 6 tygodnia i trwaly tak mniej wiecej do 11-12, ale gdzies tak ok. 8 nagle mi jak reka odjal przeszly na 2 dni. Ale sie zestresowalam :) Po 2 dniach wrocily ze zdwojona sila i czulam sie fatalnie, ale bylam szczesliwa ze mam te mdlosci :)
 
Anikawi, dzięki za odpowiedź, uspokoiły mnie te posty.Mam nadzieję, że jutro coś już zobaczę, mój gin ma ponoć dobry sprząet, cieszy się nim jak dziecko zabawką ;)
Magi, Ty jesteś jak dobry duszek ciąży, ja o coś pytam, a Ty mi natychmiast odpowiadasz :D Dzięki wielkie. Martwię się trochę tym, że nie mam mdłości,a to już połowa 6 tyg, ale może przyjdą? Kto by pomyślał, że będę z utęsknieniem czekać na nadejście mdłości? ;D Jutro wypytam o wszystko mojego gina wreszcie i mam nadzieję, że zobaczę moją fasolkę :) Pozdrawiam serdecznie :D Papa
 
Kasiu, dzieki za porownanie do dobrego duszka, hihi tak mi jeszcze nikt nie powiedział nigdy ;D Wiem ile sie starałas, pamietam Cie z forum juz od dawna. Nie martw sie, jeszcze bedziesz marzyla zapewne zeby mdlosci w koncu przeszly. Tak sobie przypominam, ze mnie zaczelo mulic w koncowce 6 tygodnia (mam odniesienie bo dokladnie pamietam wizyte u gina, a wtedy jeszcze mdlosci nie mialam). Oczywiscie nie znaczy to, ze hihi u Ciebie ma byc tak samo, ale to sprawa bardzo indywidualna, i niektore kobiety w ogole nie maja tych dolegliwosci, albo w niewielkim stopniu. Ja mialam mdlosci calodobowe, koszmar. A zawsze sadzilam, ze mdlosci to ja na pewno w ciazy nie bede miala, ze to moze sie troche wmawia sobie, ze sie je ma.... :) Niesamowite jak organizm reaguje i jak sie moze wszystko gwaltownie zmieniac. Pozdrawiam, trzymaj sie.
 
Ja tez mialam klucia po bokach, bardzo intensywne i nasilajace sie przy lezeniu na bokach, ale przeszlo po 8tc i byly to rozciagajace sie wiazadla

natomiast mdlosci mozna powiedziec, ze mnie ominely, tylko raz zwrocilam cos slodkiego pod koniec 3 mc, ale wtedy moglo to byc zwiazane z lekko podwyzszona temperatura

co do serduszka to poczytaj sobie na onecie w zakladce dziecko, prowadzonej przez pampers, dowiesz sie wiecej co rozwinelo sie i mozna zobaczyc na usg u Twojego dzidziusia :D
 
Ja czuje to tak jakbym miala owulacje i jajniki bym czula , ale zauwazylam ze czasm pobolewa tez na srodku...tak jakbym miala @ dostac...i sie zmartwilam bo wy tu piszecie ze to zle ...
 
Lilith, spokojnie, mnie na poczatku brzuch bolal dokladnie jak na miesiaczke :) Cale podbrzusze mnie bolalo, nie tylko boki. A jesli niepokoi Cie ten bol, to mysle ze zawsze warto na wszelki wypadek do lekarza isc. Mnie ostatnio tez niepokoily bole, bo mialam jakies takie nieokreslone, nie bylam pewna czy ida z bokow, czy ze srodka - a to moja szanowna macica tak mnie niepokoila :) I wszystko jest ok. Zawsze slowa lekarza dodaja najwiekszej otychy, no pod warunkiem ze ma sie dobrego :laugh:
 
no juz te bole sie uspokoily...tylko juz jajniki bola...ale wczesniej bylam zaniepokojona!!dziekuje ze mnie uspokoilas!!!
 
reklama
Mnie chyba bedzie tak brac do konca ::) ::) Co jakis czas mi to wraca
Znowu od wczoraj mnie boli i nie przechodzi jak narazie ::) ::)
 
Do góry